24 nisan 2005 galatasaray ruya takimi zirvesi »
1. yer olarak cafe bi dünya ayarlanmıştır. programa göre saat 4 gibi taksimde buluşulacak.ilk önce rüya takımı maçı seyredilecek. ardından eski açık sarı desene özel gösterimi seyredilecek.** daha sonra ise galatasaray-diyarbakırspor maçı seyredilecek. gece elverdiğince sürecek zirve olacaktır.
2. sözlükteki galatasaraylıların ne denli organize olacaklarını göstermesi muhtemel olan zirve.
3. gitmeye çalışacağım zirvedir.gitmeliyimdir.kareem,morgan sloatve ne kadar çaylak olsada kookaburra olmasa ne yaparız bilmiyoruz. * *
edit : 14 nisan 2005 tarihinden itibaren kookaburra çaylaklıktan kurtulmuştur.
4. çok sıkı galatasaraylı olan ramazan abi goethe enstitüsünün onur konuğu olarak almanyaya gideceğini mazeret göstererek affınıza sığındı.

yine nedret emmi oğlunun düğünü için köye gitti.

ikisinin de selamları var.

ama ben büyük ihtimalle geliyorum.

*
5. hep beraber uykuya dalıp fenerbahce'nin avrupa'da sıfır çektiği, ilk turdan elendiği, pendik'e yenilip kalecisini dövdüğü, mtk adında kimsenin tanımadığı bir takıma elendiği güzel rüyalar göreceğimiz zirvedir..
6. "tatli rüyalar" diliyorum demem gereken bir zirvedir .
7. nedir net' de bir takımın taraftarı olan yazarlar adına düzenlenmek istenen bir zirve olsa gerek.. fakat şu, hatta şunlar var ki:
- malesef ki yine fanatizm her şeyin önüne geçmeye çalışmaktadır.
- yazılan bazı görüşler doğrultusunda fanatizm' in bile amacını aşıp kişilerin içlerinden gelen ateş püskürtmeler halini alması halini açıkça ortaya koymaktadır çiçeği burnundaki bu organizasyon.
- yapılması muhtemel zirve organizasyonuna unutmayalım ki herkes davetlidir.. hiç bir ayrımcılık gözetmemektedir.. anayasası yoktur halka açıktır.. daha doğrusu tüm sporseverlere..
- rüya takım demek nedir?
herkes tarafından bir şekilde beğenilmiş, kısa ya da uzun dönem zirveye yerleşmiş, türk futboluna/basketboluna/voleyboluna vs. emek vermiş, bazı kesimlerce o pek sevilmeyen kendi takımında en iyi olmaktan gurur duymuş ve bu gururu milli takımı adına kendi adına ve milleti adına paylaşmak istemiş-yaşatmak istemiş-heyecan uyandırmak istemiş-gururlanmamızı istemiş ve bunun için görevlendirilmiş kimselerin bir araya gelip sporun sadece spordan da öte bir şey, bir yaşam tarzı, dostluk, kardeşlik, göze en iyi biçimde hitap etmek olduğunu herkese göstermeye uğraşan bir takım demektir..
- zirve ne demektir peki?
gerçek anlamının dışına taştığımız vakit, insanların bir amaç uğruna bir araya gelmesi demektir.. kısa ve özdür..
- şunu bilmeliyiz ki burası bir sözlük ortamıdır.. nedir net çatısı diye hitap etmekteyiz ya hani, işte onun içine sığınmış bir şekilde varız' dır.. bunun için bizden hiçbir şey talep etmez sadece der ki hiç bir şekilde ayrım/ayrımcılık olgusu barındırmayalım, hep beraber yazalım, paylaşalım, bu sayede sözlük olalım, fayda sağlayalım..
- fazla söze gerek yoktur.. sözlük çatısı altında düzenlenen gerçekten hoş bir zirve organizasyonudur; köre, sağıra, dilsize, kolsuza, futbolla ilgilenene, basketbolla ilgilenene, jokeye, mühendise, balıkçıya, beşiktaşlıya, fenerbahçeliye, çaykur rizespor' luya, spor' un ne anlatmak istediğini gerçekten biliyorum diyebilecek azınlığa/coğunluğa, herkese açıktır...

8. nedir net galatasaraylilar kulubu olarak organize edeceğimizi ikinci zirve olacaktır hayırlısıyla.. maç biletlerinin bu kez çoğunluğun kesesine uygun olacağını tahmin etmekteyim.. eğer yine bilet fiyatları uçarsa cafe bi dunya ne güne duruyor? *..
stadda da olsa, cafede de olsa büyük bir katılım bekliyoruz bu kez.. sözlükteki galatasaraylılar için taraftarlıklarının ne derece yüksek olduğunu göstermeleri için iyi bir fırsat *.. bu arada sevgili teardrop'un da söylediği gibi her ne kadar nedir net galatasaraylilar kulubu organizasyonu da olsa sözlükteki tüm sporseverleri beklediğimiz zirvedir..
9. ben kapalıda olacağım, isteyenler beni orada bulabilirler..
10. soykaya eklenmiş zirvedir.
11. kardeşimi* sosyalleştirmek adına katılacağım zirvedir.
12. mis gibi organizasyon olmuştur tüm nedir net ve sporseverler davetlidir.. *
13. yine nedir net'li aslanlar yine bomba gibi bir zirve..**
14. başlarda kaldığından görülmemiş olabilir efendim..
buyurun buradan :#699906
15. bu zirvede galatasaray in uefa kupasini almasi tesaduftur konusu da masaya yatırılıcaktır..*
16. (#712936) hatta aziz yıldıvım'ı çağıralım onunla beraber masaya yatıralım.
17. galatasaray- diyarbakıspor
bilet fiyatları
vip 88 ytl
numaralı Üst tribün 66 ytl
kapalı Üst-alt tribün 30 ytl
yeni açık Üst tribün 20.5 ytl
yeni açık alt tribün 15 ytl
18. zirvede "eski açık sarı desene" filmi de gösterilecektir.. bilginize..
19. imkanim olsada gitsem dedigim zirve.
20. galatasarayımızı çekemeyen, kazandığı başarılarının altında ezilen, taraftarına yaşattığı başarıları kıskanan ve bu nedenle de galatasarayımıza laf atan arkadaşlarımızı yarın ki zirvemize bekliyoruz.
21. diger takimlara ve onlari destekleyen insanlara bok atmayi hobi edinmis insanlarin degil, galatasarayi destekleyen ve galatasarayi seven insanlarin bu amaçlarla katilmasi gereken organizasyon.**
bunda da mi ooo yavsak fenerbahçee denilcek anlamadim ki. yani en azindan amacinin o olmamasi gerekiyor. ya da ortaliktaki tek mal benim. * *
22. komik bir eğlenceden sonra inşallah galatasarayın içinde patlayacak olan maçtır.*
23. ilk bölümü sankim yalan olmuş bir zirve gibi geldi bana.
büyük umutlarla rüya takımı izlemek için mekanda yerimizi almış iken fb maçı ile karşılaştık. haliyle gelenler gitti, gitmeyenler oturdular paşa paşa bb ankaraspor'u desteklediler, kaçırılan goller sonrasında kafayı yediler.
umarız galatasaray - diyarbakırspor maçı öncesi populasyon** artar ve galatasarayımız'ın galibiyetiyle noktalanan bir zirve olur.
amin..
24. başarıyla gerçekleştirilen zirve. ilk bölümünde az olsakta diyarbakır maçında beklenen çoğunluğa ulaşılmıştır. eski acık sarı desenenin ilk cd si ve ikinci cdsinin başı seyredilmiştir. fahri başkana* rağmen maçta da galip gelmişizdir.
komik diyaloglar olmuştur.
-meph i falan göremedik.
- olum arkanızdaydı ya.
-hadi ya.
-şşş gitmeden bir foto çekilelim.
*

laucianın sessiz olduğu zirvedir.
25. kulubümüzün başkanından sonra bir de fotoğrafçısı olmuştur (bkz: kareem).. haydi hayırlısı..
»
Alakalı olabilir!
- 24 nisan 2005 galatasaray ruya takimlari maci
- 24 nisan 2005 galatasaray diyarbakirspor maci
- 24 nisan 2005 banvitspor galatasaray basketbol mac
- 24 nisan 2004 tarihli vatan gazetesi
- 24 nisan 1996 fenerbahce galatasaray maci

nedir.Net