agla sevdam
1. kendisi hayatınızda dinleyebileceginiz en harika sarkılardandır. agir roman'ın sarkısı ayrıca duvara karsi'da da calar hemde harika bir yerde ve geciş mükemmeldir.


agla sevdam agla
agla zorba bu dünya
agla susma agla
agla agla

kördüğüm çember dört duvar
can evinde bıkar can uçar
boş kalır o hanlar saraylar

beni sen al
yeminim var
kül oldum söndüm
ateşine sar al
bana sensin yar
bana seni sar
sar sar
bana sensin yar

habersiz kuşlar geçer
geceler zehir zıkkım
gözlerimi sel basmış
yagmurlar ardındayım
aşıgım ben sana cok aşıgım
yola çık yollardayım of

* * *
2. bir şarkı bu kadar güzel olup ,sizi derinden bu kadar güzel vurabilir ,fazlasıyla damar olup * ağlatır.yusuf taşkın tarafından yorumlanmıştır .**
3. ağır roman soundtrackinde yer almış, Şimdilerde duvara karşı * nın soundtrackinde 13.şarkı.. seslendirenin yanık sesi ve ritimlerin enstrümanlarla birleşimi sonucunda gözyaşlarına hakim olamama durumunu getirse de, albümün incisi misali repeat modunda her daim dinlenmesi caizlerden. bir şarkı için albüm almaktır, dar kapsamlı bir tanım yapılırsa..
4. playlist'e bir tek bu şarkı koyulur, repeat'e alınır. yatağa uzanılır, diğer uyaranları engellemek için gözler kapatılır, üst üste yirmi kere otuz kere dinlenilir bu şarkı. (hakkı verilmesi gereken bir şarkıdır çünkü) sonra biri odaya dalar, büyü bozulur.
5. tavsiye etmeden evvel uyarı gerektiren, adamı sol tarafından vuran, delip geçen şarkı. kilometrelerin ördüğü adressiz sevdalara tam oturur, oturdu mu kalkmaz.
6. yıkıntıların arasında alevsizce tüten geçmişini ararken toprağı eşelemekten kanamış elleriyle gözlerini ovuşturmuş ki, gözlerinden akan yaşı kan sanmış bir delinin sonsuz düşünden uyanışı gibi.

derin ve yaralayıcı.

boşver-lere, geçer-lere ağla sevdam. olur ya - hayat bu.
7. fazlasıyla within you without you parçasını anımsatıyor, melodi ve kullanılan enstrumanların ses benzerliği açısından, ondan daha bir seviliyor..
8. (bkz: ağlama sevdam)*
9. fondip,deep phon.
10. alkol limitini aşmak isteyenlerin dinlemesi gereken şarkı
11. sevdanın en büyüğü elde olmayan nedenlerle bitmek zorunda kalandır. dünya zorbadır, seni sevdiğinden ayırmıştır. ağlarsın yapacak başka bir şeyin kalmamıştır çünkü. sendeki herşey, o insan uçup gitmiştir. sevdiğin gitmiştir. saraylarda sultan olsan ne yazar.
yana yana kül olursun. acı çekmeye bile halin kalmaz. sadece onu istersin yanına. aşkın tüm ateşiyle seni tekrar yakmasını beklersin. ama seni saracak kollar uzaklardadır. haber bile alamazsın. gecelerce onu düşünüp ağlarsın. sen ağladıkça küllerinde kor kalmaz. sönersin. hala aşıksındır, hala yollarını gözlersin sevdiğinin.. ama gelmez. boş kalırsın.

işet bu ruh halini anlatır, ağır roman'ın en iyi şarkısıdır. okan bayülgen ile müjde ar'ın oynadığı karakterlerin aşkının melodiye dökülmüş halidir adeta..
aaaahhhh diye inlemeler vardır, uzun uzun.. sizi de inletir. bir de ufak rakı olsa dedirtir insana.
12. cok asik olmak bir tek burada kabul edilebilirdir.
13. (bkz: yusuf taşkın)
14. duvara karşı filmini izlerken duyulduğunda içini yakan, gözünü dolduran taşıran şarkı *
15. (bkz: sevdam ağlıyor)
16. sizi intihara sürükleyen, ya da sürüklenirken size eşlik edenen iyi şarkılardan biridir..
17. intihar ederken dinlenmesi gereken sarkilardandir
18. sarhosken bilinc kaybina neden olabilecek bir sarki. akabinde intihar kacinilmazdir.
19. adamı alır bir o duvara karşı , bir bu duvara karşı vurur, kaldırır, bir daha vurur, kaldırır..... gideer.
20. uğruna rakı şişesinde balık olunacak gibidir nerdeyse. öyle bi şey.
Alakalı olabilir!
- aglama sevdam
- agla sazim
- aglasam mi
- agladim
- agla sevgili yurdum

nedir.Net