akbank
1. sabancı grubuna ait bir banka.
kırmızı şeridi vurguladıkları son reklam filmleri oldukça başarılıdır.
2. çalışanlarına ikinci sınıf vatandaş gibi davranan, asgari ücretle çalıştıran, sabancı grubuna ait türkiye'nin özel sektörde 2. büyük bankası.
3. adana kayseri bank..aslında adana'daki kayserili iş adamları olarak nitelendirilebilir.pamuk işi yapan sabancılar yanlış bilmiyorsam %35 ile bu işe başlamıştır.
4. http://www.akbank.com.tr/
5. adıyaman şubesinde, seneler evvel icat edilmiş olan numaratörün bile bulunmadığı, bu yüzden insanların sürekli tartıştıkları hatta kavga ettikleri banka. ayrıca bankamatik ve kredi kartlarını özel kuryeler yerine normal posta ile müşterilerine ulaştırıyorlar ki bu yüzden kartınızı bir hayli geç alıyorsunuz.
6. adalet ve kalkınma bankası*.
7. son zamanlarda internet ve telefon bankacılığında işlemlerden 75 kuruş ücret almakta olan banka.
8. banka cüzdanının işletmek için 1.-ytl'yi gözden çıkarmanız gereken banka.
9. yeteri kadar atm/btm'si olmayan banka. ya da bana denk gelmiyor.
10. kktc de atm si olmayan banka. kredi kartı axsess tir, yakın zamana kadar internet ve telefon bankacılığı işlemlerinden üzret alınmıyordu.
11. bankacılık sektöründe şube-siz bankacılık olayına geçmeye çalıştıkları için ve ilerde bir çok şubenin kapanması ve pazarlama-satışa yönlenilmesini düşünecek olursak ve internet bakacılığından ücret alınması ileride çoğalacak işlem yükünü düşünerek bırakacağı komisyon karına binayen gerçekleştirlmiştir.

12. suratsız, yavas hareket eden, mutsuz gise calısanlarının oldugu banka
13. şubeli bankacılığı gerçekleştiremeyen bir banka nasıl olur da şube-siz bankacılığı gerçekleştirecek diye sorası geliyor insanın bu banka için..
14. guler sabancının "krizden üçte birimize kadar düşerek çıktık" demesine en iyi örneklerden biri. nerde 5 sene öncenin güven veren bankası nerde şimdinin şube kapatan bankası...
15. telefon danisma hattinda bekleyerek saatlerinizi harcadiginiz banka.
16. 13 ytl lik havale yaparken dekonta açıklama yazmak için ekstra 20 ytl isteyen nadide kuruluş. evet bu oldu. eskişehir istasyon şubesinde.
17. iki sağır ihtiyarın diyalogunu içeren reklamları meşhurdu eskiden.

-nereye gidiyorsunuz, akbank'a mı?
-hayır akbank'a.
-ha ben de akbank'a gidiyorsunuz zannettim.
18. geçenlerde kuzenimin atm'den sahte para çektiği banka.
19. (bkz: devlet bankasi gorunumlu ozel banka)
20. telefon bankacılığı ile ilgili saçma sapan reklamı olan banka. bu reklamda japon ve amerikalı kişilikler telefonlarının özelliğinden bahsederken bizim aptal türk bankanın özelliğinden bahsetnektedir. elmayla armutu karşılaştıran bir reklamdır. x y z bankaları arasındaki çekişmenin yerine x y marka telefonlar ile z bankasının çekişmesi ele alınmıştır.
21. bir zamanlar hoplayıp zıplayan, çember çeviren, havada taklalar atan gençlerin "nat nat nada nada napidibapdipap şubappirabirabirabidipbibup çeyn çeyn çengini çengdibap şubappirabirabir abidibupbibup bubiui bubidu bubidu bubidu şubidübapbubap....." naralarıyla uzayıp giden akıllara zarar bir reklam filmine sahip olan banka..
22. %20 hissesi, 3.1 milyar dolara citigroup'a satilmis olan özel bankamiz.
23. hangi akla hizmet bilinmez citibank ile ortak olma yoluna gitmiş bankadır.
24. (#1256593) bu hesaba göre akbank ın değerinin 16 milyar dolar olduğu ortaya çıkmaktadır ki ya benim hesap yanlış ya da citigroup un hesabı. ya da piyasaya açıklanmamış durum var.
Alakalı olabilir!
- akbalik
- akbas
- akbal
- akbank sokagi
- akbaba

nedir.Net