ali atif bir »
1. hurriyet gazetesinde yazarlik yapan reklamci.
2. reklam ve film yorumcusu, üniversitede hocalık, gazate yazarlığı ve televizyon programı yayıncılığı ve sunuculuğu yapmaktadır.
3. cnn türk te program yapan kişi
4. hangi reklam tuketiciyi daha iyi kandiriyor şak şakçılığı ile sepet dolusu para kazanan zatı muhterem
5. eskişehir anadolu Üniversitesi'nde öğretim üyesidir ayrıca.

kazanabilirsem kısmetse öğrencisi olabilirim (bkz: okul tercihleri)
6. köşe yazıları çok keyifli ama maalesef televizyon programında komik olmaya çalışıp olamayan** öğretim üyesi.
7. populer kultur mantarı reklamcı.tüketim toplumundan en iyi şekilde yararlanan zeki şahıs.
8. komik olmaya çalışıp, komik olamayan reklamcı.para karşılığı yorum yaptığını düşünüyorum.**
9. hurriyet bölge gazetesinde eskisehirden haberleri veren yazar.
10. (bkz: başarısız)
11. programında lüzumsuz detaylara girer. gereksiz ayrıntıları öne çıkarır. kötü espriler yapar.

bir de fi tarihinde yayınlanan programının bir bölümünde şubuocu bi kaç genç gelmişti ekşi sözlük'teki şubuo başlığı hakkında bişeyler söylemişlerdi. ali atıf bir hocamız da coşarak "beni çog sever onlar!" diye başarısız bi atraksiyonda bulunmuştu. pek ekşi sözlük okumuyo galiba.
12. okuldaki lakabı tif tif olan hocanın mail adresi aabir@anadolu.edu tr dir.
(bkz: atif hocanin not defteri)
13. anadolu üniversitesi iletişim bilimleri fakültesi dekanlık seçiminde hasta olan bir öğretim görevlisi dışında herkes oy verdiğinde eşit oy dağılımı çıktığında hastahanede yatan öğretim görevlisine "limuzin gönderiyim kalk gel" diyen, gelmediği halde atama yoluyla dekan olan, hatun öğrencilerine sabaha kadar ders çalıştırdığı bilinen, agb vesilesiyle türkiyenin önde gelen reklamcılarından biri.. televizyon programcısı, köşe yazarı..
14. okan bayülgen'e köşesinden yaylım ateşi başlatan ama bunun nedeni olan kuyruk acısını gizli gizli yalayan reklamcı-profesör-köşe yazarı-tuluat sanatçısı.

(#544555)
15. "al pacinonun yandan yemisi" lafini kendisine yakistirabilen, son derece kendisiyle barisik bir insan görüntüsü veren, o kadar parayi ben kazansam kesinlikle saç ektirirdim, dedigim dekan prof dr insan, bir sürekli çocuklarindan bahseder. iyi bir aile babasi izlenimi veriyor. an itibari ile cine5 te ceyhun yilmaz showdadir
16. efenim kendileri bilgisini en iyi kesesini doldurmak amacıyla kullanabilmektedir.
reklam ve imaj konusunda kendi markasını en iyi şekilde yüceltmiştir.
ama yorumlarında taraflılık ayan beyan ortadadır.sırf olumsuz bir şeyler söylemek adına saçma sapan şeyler bile söylemektedir.
çok şey bildiği ortada olmakla beraber bunu kendine çıkar sağlayacak şekilde kullanmaya çalıştığı için saçmalamayı bile göze almaktadır.
17. bahcesehir universitesi nin iletisim dekani olmustur. anadolu universitesi nden ayrildigi icin seviniyoruz ve gelecek hayatinda basarilar diliyoruz.
18. genellikle insanlarin pek haz etmedigi , bahcesehir universitesinin son transferlerinden gayet basarili hoca.
19. (bkz: ali atif nerde)
20. çok konuşup boş konuşan sunucu mu yazar mı belli olmayan popüler kültürün bir parçası
21. yorumları gayet güzel, okunası insan. bir vakte kadar türünün tek örneğiydi reklam eleştirmenliği konusunda ama sabah ali saydam ı aldı bünyesine. ali saydam ın yorumları çok bayat geliyor insana.
22. (bkz: beni seç)
23. burdan yetkililere sesleniyorum.artık kaybolan bir ali atıf bir istiyoruz!!!
24. saçları tek kelimeyle iğrenç bir şekilde dökülen prof. *
aynı zamanda bu kadar piyasaya çıkmasının ardından beklendiği şekilde o da bir özel okula kapağı atmıştır.
ayrıca bir ara * cnn de yaptığı reklam yorumlama programında beni, reklamları yorumluyor mu yoksa reklamların reklamını mı yapıyor diye düşündüren kişidir. ayrıca hürriyet gazetisinde yaptığı yorumlar tek kelimeyle iğrençtir. yalakalıklarla doludur. profesörüm diye anlamadığı her boka anlıyormuş gibi burnunu sokması v yorum sıçması boşu boşuna imajını zedelemektedir.
25. ek$ideki ali atif bir başlığındaki ayar verici entryler sebebiyle,kutsal bilgi kaynağına kıl olmuş hoca yazar kişidir.cine 5 teki programında üstü gayet açık bi şekilde bunu belli etmekten gocunmamıştır.ayrıyeten kendisini hiç bi şeyi beğenmeyen insanlar kategorisine sokabiliriz..
»
Alakalı olabilir!
- ali atik
- ali hadi bara
- ali fevzi bir
- ali cakir
- ali karabekir

nedir.Net