arap »
1. sanıldığının aksine beyaz tenli ırk.cahiliye dönemi içler acısıdır peygamberlerin yüzde sekseni bunlara gönderilmiştir.buna rağmen akıllandıkları söylenemez şayet hacılardan ve petrolden aldıkları parayla dünyanın amına koymaya devam ederler.
2. avrupada turklerin ayni kategoriye konuldugu irk
ayrica basi bos comarlarada bu ad verilir eger siyahsa
fenerbahcenin de arap isimli bir amigosunu duymustum bir zamanlar
3. islam'i saptirmis ve bugünkü (gayri müslimlerin gözündeki)kötü imajina kavusturmus yoz halk
4. sokakta buldugu ve beslemek için eve getirdiği kopeke ev halkından önce bir isim takması gerektiğini düşünen cocuk,genç,yaşlı her kimsenin aklına gelen ilk isim.*.*
5. fotograf filminin negatifine halk arasında verilen isim.
6. turklere yunanlilarin, ermenilerin, sirplarin yaptiklarinin 100 de birini bile yapmadiklari halde hala kendileri ile dostluk kurulmaya calisildiginda ortalik ayaga kaldirilan insanlardir.

zira bu zihniyet ve dusunceye gore ecevit bill clintonun karsisinda el pence divan durunca devlet kucuk dusurulmemekte, ancak necmettin erbakanin kaddafinin cadirinda basina gelen olaylarda devlet kucuk dusurulmemektedir.
7. her 4 muslumandan biri
8. israiloğullarıya karıştırılmaması gereken millet. peygamberlerden yüzde seksenlik payeyi alabilecek tek millet için:(bkz: israilogullari)
9. (bkz: arap sabunu)
10. zenci ile karistirilir memleketimizde.

uff amma kararmissin, arap gibi simsiyah olmussun..

arap simsiyah degildir...
11. (bkz: arab strap)
12. (bkz: araplar)
13. yuce allahimin nice peygamberler gonderdigi ama adam olamayan orta dogu irki.(bkz: ebu sufyan)mantigini degistirmedikleri surecede o is zordur zaten,
edit:pisleyen arkadas soruyorum,iraktaki iç savaşa benzer olaylardan halen almadin mi dersini.
14. saçma bir düşmanlık beslenen, bizi önden vuranlarla **** bugün dost olduğumuzu unutarak bizi arkadan vurduklarını düşünüp düşman olduğumuz kişilerin genel adı.
15. saf arap ırkının beyaz tenli olduğunu da unutmamak gerekir. peygamber efendimiz (sav) beyaz tenli idi. soyundan gelenler de beyaz tenlidir.
16. iyisiyle kötüsüyle bir etnik gruptur. haklarındaki önyargıların en büyüğü, pek hijyenle alakaları olmadığı şeklindedir*. kiminde açık söylemek gerekir ise islamiyet ilk kendilerine indiği için diğer müslüman halkları pek adamdan saymadıkları durumu mevcuttur ve hem etnik hem dil açısından en yakın oldukları grup büyük düşmanları yahudilerdir. tarihteki bazı durumlardan genellikle fazla sempatimiz olmayan bir gruptur. içinde ülkemizin de bulunduğu geniş bir coğrafyaya yayıldıkları için değişik yerlerde yaşayanlarının aralarında farklar vardır.
17. (#1033540)
18. türkiye'de ırkçılıktan nasibini en çok alan ırk. türk diline arapları kötüleyen o kadar çok deyim vs sıkıştırılmıştır ki neredeyse 3 kötü laftan 1'i arap'larla alakalı olmuştur.
19. (#1062807)

arap yağı bol bulursa taşşaklarına * sürermiş . musriflik için kullanılır
20. para.
21. igrenç,pislik insanlar,müslümanlıktan dem vururken aşırı pislikle yaşayan insanlar,3-4 kadınla evlenıp,salak şeriat kurallarıyla yaşayan,kapalı,zengin kutular.yatırım için ülkemizi basmış durumdalar.
22. (bkz: arap atı)
23. (#1178860) bu kinin sebebi nedir merak ettik doğrusu. zerrece akledebilen biri, hacı amcaların rivayetleriyle bir ırkı toptan aşağılamaya çalışmazdı. kültür, dünya görüşü derler bazı kavramlar vardır. arapların tarihini biraz karıştır, neler yapmışlar bir bak. işin düşünce, felsefe kısmına giren tarafıyla çok ilgilenme yalnız. kafan karışır.
24. (bkz: arabın aceme acemin araba üstünlüğü yoktur)
25. plavı elleri ile yediklerine şahit oldugum ırk.
»
Alakalı olabilir!
- arapca
- araplar
- arapkir
- arap ati
- arap suyu

nedir.Net