balans
1. isim,fransızca "balance"
denge,muvazene

(bkz: tdk)
2. (bkz: balans pensi)
3. (bkz: balans ayarı)
4. rot kelimesi olmadan çoğu kişiye bir şey ifade etmeyecek sözcük
5. http://www.balansmusichall.com adresinde web sitesi olan, istiklal caddesi, balo sok. no: 22 adresindeki konser mekanı. her cumartesi teoman çıkıyor.
6. (bkz: balans ve manevra)
7. beyoğlunda yeni bir eğlence mekanı
8. ing. balance
tür. denge
(bkz: rot balans)
9. teoman'a ait olduğu ve iç dekoruna 2 trilyon harcandığı rivayet edilen mekan. ayrıca bu cuma gecesi müthiş bir grup var gidin dinleyin.
10. 29 nisan da kangroove u ağarlayacak olan mekan... sakın kaçırmayın...
11. taksim mekanları arasında en iyi ses düzenine sahip mekan
12. kangroowe iyi hoş ama 1.saatten sonra çok fazla zevk vermiyor.
13. balo sokakta mekan tasarımının oldukça özenilerek, mekanın işlevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmesi için tasarlandığı söylenen güzel eğlence mekanı. ama beni en çok tuvaletleri etkiledi. lüks otellerin lobi tuvaletleriyle yarışacak kadar özenle tasarlanmış. üstelik; "aman şimdi tuvalette gitcez müziği kaçırcaz" derdi yok tuvalette hoperlör var, sonra "allah sigarayla gitcez şimdi sigarayı napcaz" derdi yok çünkü tuvaletlerde (kabinlerde!) kül tablası var ya ya... sonra tuvalet kabinleri ilginçtir kücücük değil, sıra beklerken oturulsun diye alçak bankolar var; daha da övmiyim bir gidin, görün, şaşın derim
14. çok avrupai bir kulise sahip*, geniş ve ferah, müzik için var olan temiz bir mekandır. barın üst kısmında duran insan motifleri görülmeye değerdir, ayrıca merdiven basamaklarının arası boş olduğundan dolayı balo sokak istenmeyen nüfusunun yüzde 5 lik bir kısmı haftasonları buraya uğramayı ihmal etmez.
asıl adı balans music hall'dır buranın
15. (bkz: brit n wave party)
16. balans; iyi müzik, iyi performanslar ve aralarda dolaşıp bira satmaya çalışan rahatsız edici çalışanlar
Alakalı olabilir!
- balast
- bala
- balance
- balafon
- baladen

nedir.Net