be cool
1. john travolta ve uma thurman`in basrollerini paylastigi komedi filmi. biraz suc, biraz mafya, biraz ondan, biraz bundan. iste böyle bir film. *
2. castingde şu isimler dikkat çekmekte;
john travolta
uma thurman
andre 3000
aerosmith tayfası..
steven tyler
joe perry
tom hamilton
brad whitford
joey kramer
russ irwin

christina milian
debi mazar
harvey keitel
the rock*
danny devito
wyclef jean
fred durst
gene simmons
rza
anna nicole smith
serdar kalsin *
black eyed peas tayfası...
will i am
fergie
apl.de.ap
taboo
3. süper karizma kişilik john travolta ve uma thurman 'ın filmi. film genel olarak gangsta rapçilerle alakalı ve çok da eglenceli çünkü bu geniş ebatlı arkadaşların her davranışı, tavırı, konuşması bile insanı eglendirmeye yetiyor.cidden komik, hoş bir film.
4. john travoltanin karizmasinin chili palmera yine cuk oturdugu eglenceli film. uma thurmani da unutmamak oyunculugunu takdir etmek lazim tabi. filmin konusu müzik endüstrisi olunca filmin ünlü kadrosu da oldukça genis oluyor. normalde hoslanmadigim christina milian a bile sempati duydum filmde. aerosmith hakkinda söylenebilecek bir sey yok zaten saygi duyuyoruz kendilerine.
5. son derece güzel bir film. eş cinsel korumanın yüz ifadeleri beni yarmıştır. uma thurman'ın güzelliğine ağzım açık bakakalmışımdır. eh be allah'ım, keşke biz de sebeplenseydik şu güzellik kerametinden.
6. eğlenceli, güzel film.
john travolta'nın yaşlandıkça daha da karizmatik olduğunu bir kez daha gözler önüne seren film.
ayrıca uma thurman da bu rolü ile sempati kazanıyor*...
7. eğlencelik , boş zaman doldurma , kafa dağıtma filmi. uma thurman ın ve christina milian sayesinde renklenen bir film .
8. (bkz: relax)
Alakalı olabilir!
- be careful
- be ce re me dim

nedir.Net