beth gibbons
1. portishead'in süper güzel,depresif,huzur verici sesli ufak tefek vokali.ingiltere'de bir köyde yaşarmış vakti zamanında sonradan meşhur olacağım diye londra'ya gitmiş.hakkaten de olmuş,hayalleri gerçekleşmiş.şimdi bir efsane...
2. çok harika bir sese sahip olan bayan vokal , bohem havalar eser etrafımda onu dinlerken , onunla beraber uyuduğum yerin adının huzur olduğu hoş hatun .
3. out of season adli solo albümünü çıkardığında, peki portishead ne olacak diye ağladığım hatun kisi.. kısa aralarla benzer serzeniş yaşattıran bir diğer isim için (bkz: skin)..
4. portishead grubunun insan üstü solisti. dünyanın en güzel, en melankolik sesine sahip olan güzellik. ilerleyen yaşına rağmen hala çok çekici. "evleneceğim kadın beth gibi olsun yeter." dedirten hatun.
5. portisheadin sadece roads sarkısını dinlemek bile ,hanımefendının ne kadar içli,hüzünlü,derin ve güzel bir sese sahip oldugunu anlamaya yeter.
6. did you really want diye bagırdıkca * insani kendinden alabilen,dünyadaki en iyi seslerden biri. (bkz: tanrının adaletsizleri)
Alakalı olabilir!
- beth orton
- beth amikdas
- bethesda
- beth liebling
- bethesda softworks

nedir.Net