bogazicililerin nedir net i ziyareti »
1. boğaziçi sözlük şu sıralar yenilendiği için entry girme ateşiyle yanıp tutuşan yazarların nedir neti eylem alanı seçmeleri sonucu meydana gelen olay.

edit: boğaziçi sözlükteki yazar arkadaşlarımın birkaç gün içinde gelip kaliteli entryleri ile sözlüğe katıldıklarını anlatmak için açtığım başlık aklımın ucundan bile geçmeyecek hakaretlerle doldu. diğer yazar olan arkadaşlardan hiçbir farkımız olmadığı halde sadece aynı zaman diliminde sözlüğe giriş yapıldığından ironik bir şekilde "istila" kelimesini kullandım. bu yazarların girişi de aynen diğer yeni yazarlar gibi sözlüğe renk katacaktır.ayrıca boğaziçi sözlükten deneyimli oldukları da göz önüne alındığında katkıları yadsınabilir gibi değil. pislemeden önce her nedir net yazarına yapılması gerektiği gibi saygı duyulmalıdır.
2. (bkz: sözlükte zeka patlaması)
3. bogazin buz gibi sularindan gelen entry patlamasina yol acabilecek debdebe.
4. bogazici sozluk yazarlarinin yakasini birakmayan devasiz dert sozlukmania hastaliginin verdigi dayanilmaz entry krizlerini dindirmek icin kendilerine yeni mekan aramalari sonucu tavsiye uzerine kendilerini nedir.net'te bulmalaridir. tumu profesyonel yazar olan bu insanlarin bu sozluge de cok seyler katmasi umulmaktadir. hayirli olsundur.
5. yakında nedir.net in boğaziçi sözlük olarak hizmet vermeye başlayacağının habercisi
6. (bkz: go home yankee)
7. (bkz: misafir yazarlar)
(bkz: umdugunu degil buldugunu yiyecek yazarlar)
(bkz: ziyaretin kısası makbuldur)
(bkz: sozluk bulamayıp nedir net e sıgınanlar)
(bkz: geldigine pisman olan yazarlar)
(bkz: sizi sallamıyoruz ki diyen yazarlar)
.
.
.
.
8. pek gerekli olmayan durumdur.* bir de bu durumu zeka patlaması olarak yorumlayanlar vardır ki kimler ne kadar az zekalı görmemizi sağlamışlardır *
9. istiladan çok ziyaret sayılır. evet, sözlüğümüz bakımdadır. birileri bize "gel bak nedir.nette acaip güzel ortam var. pek hoş bir yer" demiştir biz de gelmişizdir. niyetimiz ne ortamı bozmak ne de rahatsızlık vermektir. burada bulunmamız süresince gayet güzel* entryler yazmak gayemizdir. yazar altı entryleri sadece boğaziçi sözlükten bir alışkanlıktır, bir hoşluktur, naylonluk amacı asla güdülmemiştir. hülasatı kelam, sevilmesekte biz burayı çok sevmişizdir. yazarına, okuruna selam ve hürmetle...

harabat ehlini hor görme şâkir,
defineye mâlik viraneler var.
10. kapitalizmin sözlüğü keşfi.okulda burslu öğrencilere gösterdikleri davranışların aynısını bur'da onlara yapmak gerek.
11. (bkz: sözlükte yabancı maddelerin dolaşması) *
12. sevgili sözlükümüz evden kaçmısken (bkz: sözlük neyin var kuzum), thechronospherein * buradan bahsetmesi üzerine bir bakılmıs, yazma istegimizi burada eyleme geçirebiliriz diyerek yazar olmamıza verilen isim.

bogazici ögrencilerini tümden kapitalist gören mantıgı da açıldıgında bogazici sozluk e bekleriz. hatta bogazicililere kendini zeki sanan ukala dümbelekleri muamelesi yapmaya calısan insanlara da yine acıldıgında odtu sozluk e bir göz atmalarını tavsiye ederiz (onlar da bizi tanımıyorlar ya hani bir de odtu bogazici cekismesi vardır sözde, sözlügümüz sayesinde bunu onlarla astık gibi, baskalarıyla da olur bu.). bilmeden konusmamak ya da konu hakkındaki kıt bilgisiyle genellemeler yapmamak önemlidir, tavsiye edilir. zeki oldugunu iddia eden bogazici ögrencisi emin olun ki okulunu öne sürüp yapmaz bunu, içinde kimlerin de aynı sıfatla * bulundugunu bilir.

bogazici üniversitesi özel bir üniversite degildir, üniversiteye girerken zekadan bahsetmiyorum öss puanınız önemlidir *, üniversitenin yıllık masrafını * karsılayıp karsılayamayacagınız degil. burs alan biri olarak hiçbir abuk sabuk davranıs görmedim asıl abuk sabukluk bogazicililieri herhangi bir sekilde suçlamaya asagılamaya filan calısanların davranısları. (bkz: bunu yapan insan olamaz) bilmeden konusan ögrensin diye yazıyorum.

mesajlarla konustugum insanların ve benzerlerinin aksine, böyle seylerle de karsılasılacagını bilmek gerekirdi tabi. her neyse alısılacak. güzel olacak güzel. belki sözlükümüz açılınca bile gitmeyiz * belki önyargısı olanları da einsteini utandırırcasına degiştiririz. belki

(bkz: gençler devrim yapıyor muyuz) *
13. hiç bir zararı yoktur, aksine hoşgelmişlerdir. sözlüğü sahiplenmek adına bilinçsizce bir üniversiteyi veya öğrencilerini kötülemek mantıksızdır. mümkünse kendi sözlükleri açıldıktan sonra da burada ki zorunlu ikametlerini devam ettirmelerini temenni ederiz.
14. (bkz: ben de boğaziçili taklidi yapan bir odtülüyüm)
15. kavimler göçüne katılan bir sözlük yazarı olarak bir ben eksiktim.
16. bogazici sozluk sayesinde sozluk ortamiyla tanisan ve bir suredir sayfamizin acilamamasi nedeniyle sozlukten ayri kalamayacagini anlayan yazarlarin istilasidir. ancak bogazicililere karsi olan onyargilarin nedir.nette de gorulmesi cok uzucu. ilk zirvede bu onyargilari yikicaz umarim. *
17. geldikleri gibi giderler! (bkz: mustafa kemal atatürk)
18. (bkz: yazarlar gocu)**
19. az bulunan bir çoğunluk sözlüğe gelmiş yazarlık yapacaksa bundan neden rahatsız olunulur anlaşılmaz... biz boğaziçiliyiz diyerek yaygara yapılarak dan dan ötülüyorsa ayrıdır * ama sonuçta burası kamuoyuna açık bir online sözlüktür, tutpda bilgisayar mühendislerinin sözlüğü istilası , onun istilası bunun istilası gibi kavramlar yaratmak dar görüşlülüktür, eğer burası bir sözlükse amaç birşeyler öğrenip öğretmekse ne kapsam kardır diye düşünüleceğine, istila adı altında kutuplaşma yaratılmış *...
(bkz: hepimiz kardeşiz)
20. hoşbulmaya geldiğimiz ama hoş karşılanmadığımızı düşündüren ziyaret...
21. ayrımcılık yapmadıktan sonra, sözlüğü boğaziçililer ve boğaziçili olmayanlar diye ayırmadıkça güzel bir istila olarak kalacaktır bu istila. zamanında ayrımcılar sözlüğü istila etmiş de haberimiz yok.
22. o zaman hepimiz istilacıyız... madem beğenmiyoruz hadi hep beraber çekip gidelim...
23. 2005 öss de, nedir netin taban puanının yükselmesine yol açmıştır.
24. anladığım kadarıyla bir kaç yazarın entrylerinde boğaziçi üniversitesi veyahut boğaziçi sözlük propagandası yapmasıyla sözlük gündemine taşınmış hadise. sözlük açısından bakarsak altındaki entrylerle iyice forum haline gelmiş "başlık". ama sonuç olarak saçma sapan bir olay, bize ne boğaziçili sözlük yazarlarından? gelen gelir kardeşim sana ne? böyle incir çekirdeğini doldurmayacak bir tartışma üzerine açılmış bir başlıkta * 41 entry görünce morali bozuluyor hani "nerdeyim ben?" diye.
25. sözlüğün entry girişinin hızlanmasına yol açmıştır.ilk defa sözlükte bütün yeni girilen entryleri okuyamaz oldum. eh bu da fena olmadı hani.
»
Alakalı olabilir!
- bogazici universitesi yurtlari
- bogazici universitesi 2 kiz yurdu
- bogazici singir mingir
- bogazici sen gonuller yatagi
- bogazici elektrik dagitim anonim sirketi

nedir.Net