c64
1. armakarme saheseri yeni theme. tam c64 olmus. eline saglik *
2. feci sibernetik olmus,tebrik ediyoruz kendisini*
3. kafa ayarı yapılmış, kaseti sarılmış theme, pek leziz

(bkz: commodore)
4. entrylere bakılırsa sözlük ahalisinin beğenisini kazanmış theme
5. hakkaten güzel olmuş.
6. şu an kullandığım themedir kendisi.
teşekkürler armakarme
7. entry yazılan bölümündeki yazılar ile zemindeki yazıların çakışması sonucu yazdığım hedeleri görmemin baya bi zor olduğu ve bunun için tüm yazıları seçmem gereken theme. *
8. entry editlenen bölümünde yazıların aşırı küçük çıkması sonucu, bana entry editleme olayını haram eden ve onun yerine tekrar aynı entryi girip diğerini silmemi sağlayan theme.
9. themeyi seçince yeniye bastığımda karşıma gelen pencerede bozuk deyip entry yazmaktan vazgeçtigim theme destegi
10. mesaj ve entry fasilitesi süper theme *
11. bir an bana klavyede kartuş yeri arattıran ve load komutuyla entry göndermeme sebep olan güzel bir theme.
12. eski c64ler radyo oldu.
http://c64.org/radio/
13. sozluge ait en guzel skindir kendisi zira zit renkleri ve entry kismindaki buyuk yazi tipi 1400*1050 cozunurlukte kullanimi cok fazla rahatlatmaktadir.
14. ömrümün yarısının bu alete kafa ayarı yapmakla geçtiğini hatırlıyorum. kendisi mükemmel ötesinde eğlenceli bir alet olmasına rağmen kafa ayarı meselesi adamı delirttiği için kendim baştan kafa ayarı yazmıştım.
15. programlama dilinin küçükken öğrenilmesini sağlayan yegane teknoloji harikası makine. küçükken sahip iseniz bu makineye qbasic öğrenememeniz zor. ister istemez öğreniyorsunuz.
16. commodor 64..yaşı tutanların bir dönem bilgisayar ve oyun camiasına giriş yapmalarını sağlayan ulvi cihaz..teknolojisi bu güne nazaran ne kadar geri ise de zamanında uzay çağının kapılarını aralamıştır.
kafa ayarı tanımı onunla hayatımıza girmiştir.
17. oyun teypten yüklenmeye başladığında hemen break tuşuna basılmaya başlanır. hızlı hızlı basma girişimlerinden bir tanesi yükleme olayının tamamlandığı ana denk gelirse, bazı basic'le yazılmış oyunların kaynak kodlarının ekrana kabak gibi çıktığı görülür. akabinde ağız açık mal mal ekrana bakmak suretiyle kodların ne yapmak istediği anlaşılmaya çalışılır. (bkz: hacker olacak çocuk)
18. amiga' nın faaliiyete geçmesiyle pabucu dama atılmıştır. bir oyunu açmak için ekrandaki renkli şeritleri aynı hizaya getirmek gerekirdi*. eski commodore oyuncularının büyük bir kısmı bilgisayar, oyun dergilerinde yazar olma mertebesine yükselmişlerdir.
Alakalı olabilir!
- c64 com

nedir.Net