carlos dengler
1. interpol basçısı..grubun en tavır sahibi insanıdır..heleki o saçları adamı mahvetmektedir..sert bir görünüşü vardır..
ha iyi bir basçı olduğunu söylemeye zaten gerek yok.

http://www.interpoltheband.com/pictures/carlosd/carlosbomberjacket.jpg
2. 1974* dogumlu carlos d dengler, 1998 yılında daniel kesslerin teklifiyle gruba* katılır. o sıralarda new york university'de felsefe ve tarih ögrenimi görüyor ve akademik kariyer yapmak ıstıyormus. tabi gruba katılınca akademik kariyer planları da yatmıs.
heavy metal dinledigi uzun saclı genclık cagında*, pek guzel sololar atarmıs ve basarılı bır grubun lead gitaristi olmayı istiyormus fakat 19 yasına geldıgınde henuz ıstedıgı gıbı bır gruba girememis, üstelik headbangten de sıkılmıs. wagner, beethoven'a ilaveten bauhaus, sisters of mercy gibi gotik grupları dınlemeye baslamıs. burda kalmamıs tabii bilincli insan, geliştirmiş kendini. üstüne bir de üniversite ögrenimi eklenince ortaya bugunkü takım elbıseden baska sey gıymeyen sıyah beyaz kırmızı dan baska rengi yarastıramadıgımız carlos d cıkmıs. sadece sahne de degıl sivilken bile siyahlar içinde.
yarı alman yarı kolombiyalı* basistin, keyboard calabilme özelligi de var. sadece turnelerde keyboard calan eric altesleben grubun daimi elemanı degil.
turne de degılken carlos, djlik yapmakta; 80's/new wave ve miksaja meraklı.*
siluetı uzun ve cılız * görünse de, sivri favorileriyle aynı açıyla kıvrılan gotik nazi modeli sacları, gotik makyajı, kolalı gömlekleri, deri aksesuarları,dizüstünde caldıgı gitarı* ile göz bebegi yapılası müzisyen.
interpolun en yaslı elemanı olmakla bırlıkte en soguk gorunenı olmasına ragmen konserlerde en sıcak o imiş.*
Alakalı olabilir!
- carlos menem
- carlos dunga
- carlos gardel
- carlos d
- carl rogers

nedir.Net