carnage
1. venomun bir nevi kardeşi nerdeyse aynı özelliklere sahiplerdir yanlız carnage venomun kırmızı olanıdır..
2. (bkz: dale carnegie)
3. ing. hüzün
4. bir mayhem klasiği.


witchcraft, blood and satan
meet the face of death
blood
fire
torture
pain
kill

witchcraft, blood and satan
meet the face of death
blood
fire
torture
pain

winds of war, winds of hate
armageddon, tales from hell
the wage of mayhem, the wage of sin
come and hear, lucifer sings

command for blood, command for war
command for satan, command for hell
command for blood, command for war
command for satan, command for hell
command for blood
command for satan
command for you

5. venomdan daha manyak bir süper kötü...
6. isveçli death metal grubu.
7. eddie brock uzaylı simbiot öldü sanılıp hapse atıldığı zaman kasady onunla aynı hücreyi paylaşmaktaydı. yetimhanede büyümüş ve çok sorunlu bir çocukluk geçirmiş psikopat ruhlu bir seri katildi. uzaylı simbiotlar kendi başlarına üreyebilmektedirler. simbiot brock'u hücresinden kurtardığı zaman ardında kendisinden türemiş başka bir simbiot bırakmıştı. onlarda aile gibi bir kavram olmadığı için brock'u bundan haberdar etmeye gerek görmemişti. arkada bırakılan simbiot kasady ile birleşerek carnage'ı oluşturdu.

zaten çok tehlikeli biri olan kasady simbitoun kendisine sağladığı güç de birleşince tüm new york'a dehşet salmaya başladı. sadece zevk için insanları öldürmeye başlayan carnage'ı Örümcek adam engelleyemeyince venom ile işbirliği yaparak durdurmayı başardılar. fakat carnage tutulduğu yerden kaçarak new york sokaklarından tekrar dehşet saçmaya devam etti. 'maksimum katliam' adlı macerada kendisi gibi sıra dışı güçlere sahip hasta ruhlu başkalarını da bulup onların liderliğini yaptı ve new york'u birbirine kattı. carnage ve ekibini Örümcek adam ancak venom, kara kedi, captain america ve birkaç süper güçlü kişinin de yardımıyla durdurabilmeyi başardı.

kasady konulduğu hücreden simbiotun yardımıyla ilk fırsatta tekrar kaçmayı başardı. Örümcek tekrar carnage'ı durdurmaya çalıştı fakat kasady kanserdi ve ölmemesi için simbiotun onun üzerinde kalması şarttı. sonunda Örümcek silver surfer'ın da yardımıyla carnage'ı bir kez daha durdurmayı başardı.
8. bloodrayne 2 de kestiğin adamlardan dolayı kazandığın bonuz (bkz: carnage bonus)
bu bonuslarla üye işyerlerinden kan & revan alabilirsiniz.*
Alakalı olabilir!
- carne
- carna
- carnal forge
- carnal
- carnivale

nedir.Net