charlotte »
72. hayatımda unutulmaz sayabilceğim zamanların büyük bir bölümünün mimarı.. şimdilerde aramıza mesafelerin yanında başka uzaklıklar girmiş olsa da hep böyle güzel hatırlayacağım cicilik..
71. uzun zamandır iletişim kuramadığım yaşamından şüphe ettiğim eski bir dost, yazar...
70. good charlotte
69. eksikliği hissedilen, sözlüğün eski müzikal insanı*
68. (bkz: charlotte york)
67. (bkz: little wing) dinleyesim geldi dediğimde aynı anda canı ceken indiren,ertesi gün tesadüfen * aynı saatlerde beraberce cream dinlediğimiz, müzikdaş, veteran sözlükdaş.
66. o giderse ben ne yaparım? kendimi dağlara vurmaz mıyım? sen gel geri ben gideyim.. daha tanışamamıştık bile..
65. ayrıldığına en çok üzüldüğüm yazarlardan biri. benim, burada olmamın en önemli sebebiydi. o, beni buraya getirmişti ama şimdi o gidiyor... üzücü bir durum, müzik konusundaki engin bilgilerini içeren entrylerini özleyeceğim.
64. ayrıldığına inanamadığım, çok güzel buram buram müzik kokan entryler giren sağlam yazarlandan biri*. hayırlısı ne diyim **
63. burcu sen iyi bir insansın evet, benim gibi biriyle arkadas oldugun içinde kendini sanslı saymalısın katiyen buna inanıyorum dünyanın merkezi benim biliyorsun.aksi görünüşünün ardında yatan yufka yüregin hele *..canım benüm saka bir yana beni hislendirmiş veteran yazarsın bugune bugun.engin müzik bilginin yansıdıgı ansiklopedik entrylerini özleyecek sözlük.güç seninle olsun genel olarak.bye
62. sayesinde ne kadar çok grup, ne kadar çok şarkı öğrendim, sayısını hatırlamıyorum. bu müzik zevki aşırı derecede gelişmiş, şirinler şirini arkadaşımızdan şimdi tavsiyeden fazlasını alabiliyorsunuz. müziğin kendisini... nasıl mı?
sitesi var, burdan buyrun : http://sarlott.sitemynet.com/ (şeker tadında bir site)
61. vladimir nabakov'un başyapıtı lolita'da, esas kız dolores haze'in annesi.
60. actigi site ile kulaklarimin pasini silen user...
hic kuskusuz, tanidigim en saglam muzik zevkine sahip kiz..
59. muhabbetşinas,müzikperver,candan insan.* * * *
58. tam derslerinin başlamasına kısa bir süre kala ps öğrendiği için bile huysuzluk çıkarabilcek potansiyele sahip bir insan. "neden daha önce öğrenmedim de"*. yakında pavement da sevecektir kendisi, büyük çabalarım sonucunda, eminim. ancak çok keyifle konuşulabilecek bir kişi, kesin.
57. vakt-i zamaninda atari salonlarinda oynadigim samurai shodown isimli oyundaki karekterlerden biri, elinde eskrimiyle rakiplerini cart curt cizen sarışın, fransiz bayan kişisi. diğer karekterlerden bazılari için:
(bkz: genan)
(bkz: haohmaru)
(bkz: hanzo)
(bkz: jubei)
(bkz: ukyo)
(bkz: earthquake)
56. nayloncu!! ondan naylon almak bir keyiftir kanımca.
55. nick seçimine saygı duyduğum, dozunda kıskandığım cure sever...*
54. naylon entry girip duran yazar kişisi.
53. vegasever yazar. konseri olsa da gitsek yazar. *
52. müzik zevkini gayet beğendiğim ama hakkında daha fazla bilgi sahibi olmadığım değerli yazar. sanırım o da my bloody valentine hastası (!!)
51. müzikal zevkimin benzerliğinden dolayı karşılaştığımda çok şaşırdığım..tanıştığıma çok ama çok sevindiğim şirin mi şirin kişi..
50. bronte adlı yazarın (bu yazarın nedir.net yazarlığıyla alakası yok bildiğin yazar yani) ön adıdır.
49. the cure 'charlotte sometimes' ı hatırlatan bir isme sahip yazar kişisi...
48. ayriyeten richard gere başrollü newyork'ta sonbahar filminde winona ryder'in oynadığı tiplemenin adı..*.
»
Alakalı olabilir!
- charlote
- charlotte york
- charlotte s web
- charter
- charlotte church

nedir.Net