coca cola »
1. içimi güzel ama sağlık açısından son derece zararlı olan bir coke markası
2. dünyada satışı enfazla olan içeçek ve de reklama dünyada en fazla para harcayan bir şirket bölgesel çalışırlar her ülkede reklam aynı değildir.
3. ayrıca dünya yüzünde okay den sonra en iyi bilinen kelimeymiş
4. (bkz: coco cola pepsi hayatta içilmez alkolik haraket engellenemez)
5. formülü gizli olan marka. ne var bunun içinde acep dedirten zamanında bayağı bir olay olan hede
6. büyük şirketlerin anlamsız markalar icat etmeleri bir reklam stratejisiymiş galiba.herhangi bir ülkede başka bir anlama gelip de şirketi madara etmesin diye *
7. (bkz: kız kolasi)
8. hayatın tadı.
9. dusuk kalorili olani vardir bunun bi de;(bkz: coca cola light)
10. diet colayı oda sıcaklıgında içerseniz felç hastalıgına yakalanabilirsiniz. diet yapmak icin içine koydukları bir madde belli bir sıcaklığın üstünde aktif hale geliyor ve organizmayı felç ediyor. Üzerine dikkat soğuk içiniz yazmak yerine şöyle yazmalılardı: dikkat soğuk içiniz yoksa ölebilirsiniz. cola içecekseniz normal için ve özellikle soğuk seçin. dikkatli olmak gerek. bunlar uydurma değil bir yakınımın başına geldi. gitmedik doktor kalmamıştı, bu arada felçken bile diet cola içerdi, bir gün nasıl olduysa doktor colayı bırak dedi ve 1 ay içinde tekrar hissetmeye, sonra kıpırdamaya başladı. daha sonra normal yaşantısına döndü. dikkatli olun.
11. merkezi atlanta'dadir.
12. dünyanın en büyük ikinci kamyon filosuna sahip firma...
13. dünya nın en çok bilinen kelimesi "i love you" ikincisi "coca-cola".coca-cola nın kimseler tarafından bilinmeyen formülünün içinde olan bir hede(bitki olabilir) kendilerine ayit bir ada da yetişiyor o formülde orda geliştirilip orda yapılıyor zaten.orda çalışanlar orda kalmak zorunda ve adadan dışarı çıkartılmıyorlar.türkiye de coca-cola nın tek bir rakibi var oda (bkz: ayran).yaz aylarında kesinlikle coca-cola ayran satışlarını geçemiyor.
usame bin ladin de coca-cola ın bir ortaklarındanmış neyse içmesi harika şan ve fıstığı ile aşmış bi ikili oluşturuyorlar.tebrikler.
14. ilk ciktigi zaman icinde kafein degil kokain(cocain) bulundugu icin adi coca-cola olan içecek...
15. cola turcadan daha iyi olduğunu pek de sanmasıdığım içecek. zaten içinde ne vardır ne yoktur belirsizdir. en iyisi işin içine girmemek ve made in turkey diyerek yerel kalmaktır. böylece yabancılara paramızı peşkeş çekmemiş de oluruz.
16. amerikan menseili zehir
17. ilk piyasaya çıktıklarında monopol durumdalar tabi takılıyolar öyle fiyat yüksek falan. sonra birden pepsi üretim maliyetini düşürüyor, eski bira şişelerine kola doldurup,paketleyip, satıyor. coca cola afallıyor, sonra ikinci dünya savaşı patlak veriyor. şeker cok pahalı, kolanın içinde de şeker var, coca cola yöneticilieri hükümetle anlaşma yapıyorlar, orduya kola verip, devletten şeker alıp, yırtıyorlar..bu rekabet böyle sürer gider ama pazara ilk giren firma olmanın da avantajıyla hep coca cola önde gider gibi. bence pek de bir fark yok.
18. soğuk olduğunda başka sıcak olduğunda başka tat alınan içecek..
19. pepsinin onbin bastığı kola çeşidi .. kimse pepsi sevmez ama burası forum ortamı .. haksız rekabet olmasın ..
20. (bkz: cola)
21. http://ahmetberk.tripod.com/kakali_kola_rezaleti.htm

sitesini görünce ahanda dediğim içecek. tadı iyidir o ayrı.
22. müdürümüzün "amerikanların ülkemizi ele geçirmedekş en büyük silahı" olarak tanımladığı içecek.
23. coca cola company adında bir şirketleri vardır
24. her ne kadar rakipleri olsa da binlerce çeşit kolanın içinden farkına varabileceğim kola markası.emperyalizm, irticacı kolası cola turca, pepsi, kıl,tüy ,yün dinlemeden içmeye devam edececeğim içecek.farkı farkedebilirsiniz.
25. herkesin taklit etmeye calistigi fakat basaramadigi markadir. ozel formullerini kimseye aciklamazlar ama ben genede hep dusunurum yani o o formulu bilenler sadece ve sadece ailelerine soyleseler (insan karisina soylemez mi) ordan oyle oyle yayilirdi ama yayilmiyo helal olsun takdir ediyorum. kola cok seviyorum. cok iciyorum. her midem agridiginda ya da midem de bi acaiplik hissettigimde tamam bu sefer kesin midem delindi yanilgisina dusuyorum.

diet kola nin tadi normaliyle karsilastirilamaz bile. limonlu diet kola cok kotudur dislerinizi kamastirir. vanilyali kola hakkinda ise yorum bile yapmiyorum gercek bir falsodur.

buz gibi iciniz.
»
Alakalı olabilir!
- cocacola
- coca cola red
- coca cola kid
- cocacola zero
- coca cola ozutu

nedir.Net