corap lastiginin bacakta biraktigi iz
6. çoraplarınızın kokmasından daha az zararlı durumdur.
5. umut sarıkaya tarafından çokça irdelenmiş vaka-i vakvakiye
4. eğer çorap çok uzun süre durduysa ayağınızda ve ayağınız terlediyse, çorap çıktıktan sonra bıraktığı izin bulunduğu yer, inanılmaz tatlı bir şekilde kaşınma yapabilmektedir. tavsiye ederim çok büyük bir haz.
3. çorap çıkarıldığında iz görünecek şekilde kısa şort etek vb giysiler giyilmediği sürece karşınızdailer açısından sorun yoktur kimse görmez bilmez. ama içten içe kişi rahatsız olur o iz kaşınır sızlamaya başlar , kızarır. ovalarsınız geçmesi için ama geçmez beklemek lazımdır.
2. sabahtan akşama kadar çorabın yaptığı o izi kaşımak öyle tatlı bir eylemdir ki, anlatılmaz yaşanır, kıpkırmızı olana kadar deri tırtıklanır, ağzımızın suları akar, işte öyle bir şey.
1. her genç çorabın başına gelebilen, işe ilk defa başlamanın verdiği heyecanla görevine dört elle sarıldığından ayarı kaçırınca bacakta yaptığı deformasyondur. zaman geçtikçe o da işini savsaklamaya başlar ve yerinde duramaz en sonunda da emekliye ayrılır. yalnız şu vardır ki bir çorap emekliye ayrılınca ihtimale mahal bırakmadan çöp olur. yani diğer bazı elbise tayfası gibi rütbesi sökülüp silgi bezi veya iş elbisesi yapılmaz. direk ihraç edilir.
Alakalı olabilir!
- coraplari cikarinca boyu kisalmak
- corabin deligini saklamaya calismak
- coraplarin panco gibi kokmasi
- corapla terlik giymek
- corapla mac yapmak

nedir.Net