courtney love »
1. başta müziğine, sonra cazibesine, güzelliğine ve yaşamının bir kısmına taptığım kadın.
kurt cobain in karısıdır kendisi, kurt un dediğine göre, kurt un eşcinsel olmasına ramak kalmışken bu kadın karşısına çıkmıştır ve o da bu kadına aşık olmuştur
aynı zamanda bush un gavin i, smashing pumpkins in billy siyle de beraber olmuştur, en son da the strokes un julian ına sulanmıştır ki yüz bulamayıp "but julian i'm a bit older than you" isimli bir şarkı yazmıştır *
kendisinin dünyadaki en mükemmel kadın olduğunu iddia eder ayrıca, kendisiyle beraber olduktan sonra başka bir kadını beğenmeyip eşcinsel olan 3 erkek yüzünden.. kendisi bir junkie dir ve kurt le beraber çocuklarının doğuştan junkie olmasına sebep olmuşlardır.
hole grubunun solistidir ayrıca kendisi. en son yeni bir projesi vardı ama uzun süredir haber almış değilim sanırım sadece amerika da satışa çıkarılan bi kayıt yaptı başka bir grupla. sabırsızlıkla beklemekteyim yeni çalışmalarını.
2. bir çok kurt cobain hayranı tarafından isminin başına çok da edepli olmayan bir ek getirilerek anılan, ve çoğu tarafından kurt'un ölümünde parmağı olduğuna inanılan (bkz: kurt cobain in intihar mektubu), intihar mektubundaki son kısmın onun tarafından eklendiği düşünülen, "e peki amerika polisi uyuyor mu, ya da sizden daha az mı biliyor" denmesine de sebebiyet veren şarkıcı, uçuk kaçık delice ve sanırım alkol problemi olan bir kadıncağız. ayrıca kurt cobain'den olma frances bean adlı bir veleti var ki kurt cobain'e benzediği söylenmekte ve büyümesi kimilerince dört gözle beklenmektedir.
3. salt yaptığı müzik olarak düşündüğümde çok başarılı, genel yaşamı olarak düşündüğümde fahişenin önde gideni, kut cobain açısından düşündüğümde ise allahın belası olarak nitelendirebileceğim kadın.

(bkz: the hole)
4. 9 temmuz 1964 de oregon'da doğmuş olan, asıl adı love michelle harrison olan aşmış söz yazarı, çok güzel hatun. babes in toyland ve faith no more'la çalışmışlığı vardır. sonrasında kendi grubu olan hole'u kurmuştur. 1991 de hole'un ilk albümü olan pretty on the inside'ı çıkarmıştır ve 1992'de kort cobain'le evlenip kızını* dünyaya getirmiştir. ayrıca kendini 10 şubat 2004'te america's sweetheart adlı solo albümünü çıkartmış bulunmaktadır. albümü linda perry* ile çıkartmış olması beni dumura uğratmıştır, nerde o eski courtney dedirtmektedir.
5. larry flint filminde larry flint'in karısını canlandıran kadın. pek bi beyaz.
6. nefret edilesi,kıskanılası*,cocain girl adlı sarkıda esi kurt cobain'in eslik ettigi sapsarısın hatun..ayrıca evlenirlerken frances farmer'ın evlenirken giydigi gelinligin aynısı sırf kurt istiyo diye yaptırmıstır(frances farmer kurt'un cok sevdigi bi aktris)*...kurt ona hep asık oldugunu soylerken,bu k.ltak onu surekli aldatmıs..(hrrrrrrr!!!!)*
en son bu hatunla ilgili su haberi okumustum,gidip estetikle silikonlarını aldırtmıs,eve donup masanın ustune bırakmıs,sevgili kopegi masaya atlamıs ve onları yemeye calısırken bogulup olmus,bizimki sinir krizi gecirmis vs...
7. sex pistols ın bassçısı sid vicious la sevgilisi nancy spungen ın hikayesini anlatan sid and nancy isimli filmde nancy yi canladırmaktadır bu hatun.
müziğe başlamadan önce striptiz yapıyormuş ayrıca..
bir kaç kez kurt le beraber aşırı doz alıp intihar etmeye kalkışmış olsa bile kurt cobain in ölümüne sebep olmamıştır. kurt daha önce çok kez tek başına intiharı denemiştir ancak başarılı olamamıştır ve bir gün zaten intihar edeceği bellidir çocukluğundan beri bağımlı olduğu için ve sadece müzik yapmak isteyip de kaldıramayacağı kadar ünlü olduğu için.
hatta son günlerinde courtney de korkmuştur kurt ün intihar edeceğinden. kurt ortadan kaybolduğu zaman kurt courtney i aramıştır bi seferinde ve courtney ona intihar etmemesi için yalvarmıştır ama nafile.
courtney hakkında tek hoşlanmadığım şey kurt le ilgili günlük, kayıt vb şeyleri yayınlamaması..
8. kurt cobain tarafından bakınca nefret ettiğim kişi bildiklerimin ne kadar doğru olduğunu bilmesem de ...
9. sid and nancy filminde nancy'yi değil, nancy'nin en yakın arkadaşını canlandırmış hatundur, karıştırılmaması gerekmektedir..*
(#70999)
10. kurt olmasaydı kerhanelerde gebericek olan pislik. kurt 'ün içini kemirdi.
kurt öldükten bi sonraki gn rhcp'ın solistiyle yattı. yuh demeyin yaptı.
yorum yok...
11. kurt'tan olan çocuğunun velayetinin de kendisiden alınması ile artık geriye ne kaldı diye düşünerek, yakın zamanda** over doz'lu intiharını* beklediğimiz hatun..
12. bugün intihar etmesi muhtemel olan şahsiyet.
13. kurt 'u ölüme sürükleyen kaltak.. ben böyle bir kari görmedim..dağ gibi adami yedi bitirdi..
kurt'un intahardan önce onu da öldürmemesinin tek sebebi, öbür tarafta da zebanilere verir beni cildirtir diye dusundurtecek kadar orospu olmasidir..
14. gelmis gecmis en buyuk fahiselerden biridir. 4-5 yaslarında babası zorla lsd yapıstırmıs** bu hatuna, ne diyelim..
15. kurt olmasa kerhanelerin yildızı olmaya mahkum. leşmi leş nankor hatun.
16. karakterinden pek hazzetmediğim hatun...pek kişiliksiz,kendini hep ön plana çıkarmaya çalışan,an itibari ile uyuşturucu batağından kurtulmaya çalışan ve kurt cobain i öldürmek iddialarına hedef olmuş biri...annesinin psikolog olması yüzünden 3 yaşında ilk terapistine gitmiştir...gençlik dönemide de para kazanmak için striptease yapmş ve punk gruplarında şarkı söylemiştir....90 ların başında ise hole grubunu kurmuştur...
17. hakkında bilgi yazdıktan sonra üzerine cobain in ölüm hikayesini okuyup nirvana nın birkaç şarkısnı dinledikten sonra kendisine küfür etme ihtiyacı duyduğum şovenist kadın...
18. hakkinda yorum bile yapmaktan baydigim kaltak sozum ona rock yildizi.
19. (bkz: americas sweetheart)
20. kurt cobain i öldürüdğüne dair söylentilerin dolaştığı hatun... asi rock müzik şarkıcısı.
21. gercekten guzel bacaklar...
22. hakkında ne solesemde sinirimi atamadıgım asalak k*ltak kadın
gecermesi icin neredeyse bir cok kişinin dua ettigi ama nedense kabul olmadıgı kişi tabii manyak anne sıfatıda olabilir * kısca kurt cobain ustunde para kazanan kendi basına bi bok olmayan sarkıcıda denebilcek şahsiyetsiz
23. ne sesi ne tipi bişeye benzeyen cazgır hatun.gerçi ilk çıktığı zamandan bu yana sesinde azıcık da olsa düzelme oldu,ama o kadar ilerlemeyi petek dinçöz de katetti 1 sene de hem de..
24. kurt cobaini öldürdüğünden şüphelenilen şahıs *
25. kendisinin mtv müzik Ödüllerine zil zurna sarhoş olup madonna'nın kafasına far kutusu gibi gözüken bir makyaj malzemesi atıp laf dalaşına girmişliği de vardır.
»
Alakalı olabilir!
- courtney cox
- courtney taylor
- courteney
- courtney pine
- courteney cox

nedir.Net