digiturk »
1. goruntu ve ses kalitesi guzel olan,futbol yayin lisansini elinde bulunduran,ancak fiyatları cok tuzlu olan platform..
alternatifi icin (bkz: zap)
2. (bkz: maçları evde izlemek)
3. nefret platformu hafif bir rüzgar görüntü gider deli para alır bariz kazık ydiğinizi belli eder bide marifetmiş gibi size şunu sunuyoruz der.
4. fiyati tuzlu olmasa populer olabilecek bir (bkz: digital) uydu sistemi,galatasaray-fenerbahce macini stattan daha ucuza izlersiniz
5. şu sıralarda free tv'den korkusuna, paralı olan sinema kanallarından bağzılarını parasıza çevirmiş olan firma, lakin kokusu çıkar zam yaparlar.
6. bugunki ihaleyi kazanarak onumuzdeki senelerdede macları yayınlayacak olan kurulus
7. prime max ve prime max2 kanallarında temmuz ayına özel olarak, tüm star wars serisini türkçe dublajlı veya altyazılı olarak ekranlara getirerek önemli bir iş yapmış olan şirket
8. "digi digi digiturkler mutlu mesut aileler" şeklinde pek abuk bir jingle'ı vardır.
9. sinema kanalları ile göz dolduran ve bilimum güzel müzik kanalını da içinde barından sevilesi uydu yayın kuruluşu...
10. şu sıralar satılmak üzere olan digital platform..

dünyanın en büyük tv kuruluşlarının yanısıra dinçkök ailesi gibi medya patronluğuna yeni soyulan firmalarda ihaleye girmiştir..

eğer büyük firmalar alırsa kanal sayısı ikiye çıkar, bizim amatörler alırsa aynı cine5 gibi bir şey olacak gibi..
11. 5 mart 2005 galatasaray besiktas macinda gol yerine tekrar, maç yerine necati, oyun yerine de sarı kartları gösteren futbol kanalına sahip kuruluş.
12. 5 mart 2005 galatasaray besiktas macinı gösterdikleri seyidoğlu reklamlarıyla zenginleştiren kanalımsı.
13. son reklamıyla sinir seviyesini kat kat artıran bir reklama sahip kanal, kuruluş.. *
14. reklamlarında izlediği politika insanların digi-digi digitürk olmadan gülemeyeceği, romantik olamayacağı, eğlenemeyeceği, kısaca çok boktan ve sıkıcı bir hayat yaşayacağı zırvalığı üzerine kuruludur. biz de o zaman hadi oradan be der geçeriz; zira ciddiye alınacak birşey değildir...
15. rtükün eşi benzeri görülmeyecek biçimde sık sık cezalandırdığı dijital tv platformu.önlem olarak sinema kanallarında yayınlanan filmlerin şiddet ve erotizm içeren sahneleri kesiliyormuş artık.yani bu ülkede insan parasını vererek bile ağız tadıyla film izleyemiyor.
16. maç saatlerinde müşteri hizmetlerini aradığınızda 25 dakika boyunca tüm müşteri temsilcilerimiz meşguldur beklettiğimiz için özür dileriz diyerek yayını alamadıgınız için maçı kaçırmanıza sebep olan yayıncı kuruluş. *
17. birbirinden güzel ve bir insanın hayatında ki herşeye dair bir parça bir şeyler bulabileceği bir platform.
18. cogu kisiye gore gereksiz kanal barındıran pahalı tv izleme seysi.alternatifi icin (bkz: kablolu tv)
19. potansiyel çocuk ismi.

(bkz: semra hanım)
(bkz: ata turk)
(bkz: digi turk)
20. "dijitürk" demek yerine "dıgıturk" ismi koyulan kanalları pek bir yavaş değişen yayın sağlayıcı.
21. insanlar büyük bir istekle aldiklari bu platformdan kurtulmak istediklerinde kurtulamiyor. "ben artik istemiyorum" diyor, gerekli yasal basvurulari da yapiyor ama digiturk kabul etmiyor.
evrak olarak her sey tamam, tüm islemler sorunsuz, prosedüre uygun. ama bir de bakiyorsunuz evinizi icra memurlari basmis. kosa kosa evinize gidiyorsunuz "benim kime ne borcum var ki" diye de hayiflaniyorsunuz.
gittiginizde digiturk sevginizin bedelini kat kat ödetecek olaylar gelisiyor. "benim borcum yok, ben zaten bir yil önce sizden ayrildim, cihazinizi da teslim ettim. İste sizden aldigim teslimat belgeleri" diyorsunuz, bu defa da avukat terörü ile karsi karsiyasiniz.
avukat, digiturk ten para alabilmek için eski digiturk müsterisini yanlis yönlendirmeye çalisiyor. avukatlarin toplumda neden dislandigini ve her geçen gün güvensizlik girdabina sürüklendigini bu olaylardaki davranislarina bakarak anlayabilirsiniz.

ha bi de slogan söyleydi; dünyayi evinize getirir. *
22. puanlarımla film almak istediğimde telefonla her aradığımda kalan puanlarınızla playboy tv'ye üye olmak ister misiniz diye soran şirket. hayır kardeşim istemiyorum.
23. dünyayı evinize getirir sloganıyla yayınlarına devam eden ancak sınırlı sayıda yabancı kanalla yayınlarına devam eden digital platform...
24. eutelsat uydusundan kaynaklanan bir problem sebebiyle yayını kesilmiş kara kutu.
25. saatlerdir halledemedikleri uydu arızsı sebebiyle yayın vermemektedir. hava kapalı insan evde iyice daralıyor yahu.
»
Alakalı olabilir!
- digitus
- digit
- digits
- digitoksin
- digitalultras

nedir.Net