dikili
11. tam bir emekli mekanı olan, bir sürü sitesi ve güzel denizi ile dikkat çeken ilçe.
10. tatil ve kafa dinlemek için son derece uygun, izmir'e bağlı bir ilçedir. ister gündüz sessiz sakin tatilin tadını çıkarabilir, isterseniz de gece (gbkz : baby beach) gibi mekanlarda ortama akabilirsiniz.
9. (bkz: dikilitaş)...
8. izmire 90 km. uzaklikta güzel bir ilçedir.Çandarli bademli gibi doga üstü beldeleriyle turizm alaninda basarili bir ilçedir.
7. (bkz: bergama)'ya da yakın olup kültür turizmi maksatlı gelenler denize girmek istediklerinde bir dikili yapıp gelebilirler.
6. dikili'nin (bkz: bademli köyü) vardır
5. "ekili dikili alan oranının en fazla olduğu bölgemiz marmara'dır." diye cümlede kullanmak istedim *
4. buranın demet evler kısmı epey bir temizdir. princess otel hizası denize girmek için elverişlidir. tenhadır. müstakil evler tadından yenmez. arabası olmayıp da otostop çekmeyi bilmeyenler burada yaşıyamaz.
3. plajlarına bol miktarda kıro istila ettiğinden, dikkatlice plaj seçtikten sonra denize girilmelidir. aksi takdirde bir anda ilgi odağı olabilir, 2 adım ötenizde bulunan büfeden su almaya giderken bile kendinizi kırmızı halı'nın üzerinde hissedebilirsiniz.
denizi güzeldir ancak akşamüstü çıkan dalga ile çok kirlenir, hiç tadı tuzu kalmaz haliyle...
2. sezon dışı zamanlarda isterseniz şahane kafa dinleyebileceğiniz, isterseniz arkadaşlarınızla çılgınca eğlenebileceğiniz * ufak bir ege kasabası.. izmir'den otobüsle iki saat uzaklıkta.. denizi güzel ve sakin..
1. izmir'in bir ilçesi. fazla ünlü olmamakla beraber bir tatil beldesidir. balıkesir'in ayvalık ilçesine arabayla 15-20 dk uzaklıktadır.
Alakalı olabilir!
- dikilitas
- dikiz
- dikit
- dikis
- dikimevi

nedir.Net