efe raki
1. kesinlikle güzel rakı. ustaca damıtıldığı, kaliteli olduğu renginden bile olmakta. sanırım kısa zamanda pazarı ele geçirir.
2. piyasada yıllardan beri var olan yeni rakı ile aynı fiyata satılmasından dolayı piyasaya yanlış bir atılım yapmış olan rakının ismidir.
3. vatan 34 adlı gazetenin araştırdığı, değerlendirdiği rakı
4. (bkz: olmamış)
5. kapasite kullanım oranlarının %100 lere dayanması nedeniyle pazar payını daha fazla arttıramayan ilk özel türk rakısı.
6. delikanlı rakı. içersin .. içersin ... içtiğine pişman eder,içmemeye and içersin,içersin tekrar,bağımlılık yapar ... güzeldir tadı ... pazarlama dehasıdır aynı zamanda .
7. egemin, uzo tadindaki mukemmel rakisi
8. içimi güzel, sahte dolumu imkansız güzel bir tüketim malzemesidir. *
* * * * * * * * *
9. son ürünü yaş üzüm rakısı'dır.
10. sahte dolumu engelemesiyle beni çeken firma
11. rakı sofralarına gerek kendisiyle, gerek namıyla düşmüş, bir başka tartışma konusu. bilinçli içiciler "efeciler" ve "efe karşıtları" olarak ikiye bölünmüştür. "efeciler"in rakının iyi üretilmiş olması konusundaki ısrarcı tutumlarına, "efe karşıtları" "rakı şişesi bebe boyda olur mu yahu?" sersenizşleriyle karşılık verir. bu tartışma böyle sürüp gidecektir. yeni rakı kimi müşterilerini kaybetmiştir; ancak kimilerini de kendine iyice bağlamıştır.*
12. ağzı bilyeli olduğu için ne çok ne az dökülen tam kararında içelebilecek rakı.
13. sinemalarda yabancıları hedef kitle belirlediği reklamla * salınan rakı markası. müşfik kenter'in olağanüstü ses tonu ve hatasız ingilizcesiyle seslendirdiği reklamla türk rakı içicisini yine ikiye bölmüştür. rakının yabancı dilde reklamı olur mu, olmaz mı* ; rakı bardağında semazenin işi ne? *
14. yeni cikarttigi yas uzum rakisi ile olumlu tepkiler toplamis raki firmasi.gerek normali gerek yas uzum versiyonu keyifle icilebilir.sahte doluma karsi aldigi onlemle guven kazanmistir.
15. efes varken, miller icmeye benzer efe rakiyla demlenmeye calismak.. raki dedigin; giden eski sevgili gibi yakmalidir icini*... yakmazsa ben ne anladim o acidan, o asktan, o rakidan... oldu olacak içine bol su ve buz koy da, limonata tadinda ic! gercek raki adami aglatandir, of of diye inletendir, dagitandir, eski tattir, yeni çikan rakilara inat yeni rakidir.
16. reklamına aldanırsak, suyla karıştırınca 3 boyutlu bir gösteri seyrettiren rakı.
(bkz: pazarlama hileleri)
17. sonradan sonraya yavaş yavaş çarpan rakıdır. bu yüzden içerken dikkatli olunmalı ve kolay içimine aldanılmamalıdır.
18. sadece iki yıl önce, ilk özel rakı olarak çıktığına inanamıyor insan. o zaman şişinirdik izmirliler olarak, "bizim kendi rakımız var" diye, şimdi bir ton rakı markası çıktı...
19. çoğu kişi güzel diyedursun, kendi evinde şarap yapan, ailesinin yarısı tekel'de fabrikalarda çalışmış, o fabrikaların sigaradan rakıya tüm kokusunu ciğerinde taşıyan biri olarak diyeceğim sadece şudur:
içerisindeki alkol kokusunun bir türlü giderilemediği rakı. 3 distilli versiyonunda bile ham bir alkol kokusu bulunmaktadır. fakat yaş üzüm rakısı eşsizdir enfestir. sezarın hakkı sezar'ındır.
20. bırakın bu başlığı buna bakın diyerek çağrışıyorum

(bkz: yeni rakı)
21. yeni rakının çalışmalarıyla carrefour'da satılmayan rakı
22. (bkz: caloynasin)
23. rahat içimlidir, boğazı yakmaz; boğazı yakan bir rakı için (bkz: burgaz rakı)
24. www.millioluyoruz.com

yorumsuz.
Alakalı olabilir!
- efe karahanli
- efe tur
- efe yas uzum rakisi
- efe ozal
- efe sivis

nedir.Net