insanlari uzmekten cekinmemek
. acımasız, bencil, hain insan davranışı gibi görünür uzaklardan bir yerlerden.
ancak gerçektir ve eğer gerçek üzücü ise ta en başlarda bir yerlerde üzülmek kimi bünyeler için her zaman tercih edilesidir.

zaman içinde; her anlamda var olduğunu sandıklarının aslında hiç var olmadıklarını anladığında ya da sandığın gibi değil de sırf üzmemek adına kılık değiştirerek sadece ve sadece herhangi bir yerlerde, herhangi bir nedenle ve herhangi bir zaman diliminde salındıklarını anladığında duyulacak üzüntü üstesinden gelinmesi çok daha zor olan bir türdür.

insanları üzmekten çekinen insanların hayatları, çevreleri, ruhları ve yürekleri her zaman ne değer ifade ettikleri kendilerince de çok net olarak bilinmeyen, zaman zaman anlam kazanan, zaman zaman yerini diğerlerine bırakan, her şekilde yedekte bulunan, gerektiğinde, ihtiyaç duyulduğunda, şartlar, o an onu gerektirdiğinde alıp kullanılan bir çok bünye ile doludur.

oysa ki; gerçek acımasızlık, gerçek, hainlik, gerçek bencillik ; sırf üzmemek adına, adı ne olursa olsun, gerçekdışı bir ilişkiyi varmış gibi sofraya sunmaktır.

bırakınız ağzımız yansın, yoğurdu üfleyerek yemeyi öğrenelim bedeli ne olursa olsun...


Alakalı olabilir!

nedir.Net