9 aralik 2006 metallica istanbul konseri
1. *
1 ay boyunca yemeyip içmeyip para biriktirilesi konser. *
2. metallicanın 1993 ve 1999daki hala metal piyasasında ballandırıla ballandırıla anlatılan konserlerini göremeyen bizim gibi yeniyetmeler icin heyecanla beklenen konser. en azından sahne performansları iyidir denip, avunulacaktır. en azından yasamamıslık kompleksleri giderilecektir.
3. son 7 yılın en büyük müzik organizasyonu
4. kis günü parkorman'a konser koyan zihniyeti kinim kinim kinadigimiz konser olup, jason'siz bir metallica'nin yarim bir metallica oldugunu da eklemek isterim.
5. pek de mantıklı görünmeyen haberdir. konuyla ilgili http://www.metallica.com 'da herhangi bir haber bulunmadığı gibi, aralık ayında açık hava konseri planlamak ne kadar akılcı bi davranıştır, tartışılır. ya da yok ya, tartışılmaz, düpedüz hıyarlık bunların yaptığı.
6. hiç resmi bir açıklama bulamadım şu koca internette. hayır gecenin 00.30 unda beni heyecanladıran dream tv ye küfür ediyorum ağzımı yoruyorum ya ona yanarım.
7. metallicanın sitesinde herhangi bir bilgi olmamasına istinaden dream tv yi basıp tüm çalışanları özellikle bu haberi yapan kimse onu kurşuna dizmeyi istettirecek konser. **
8. (bkz: geldikleri gibi giderler)
9. özellikle 2006'da son konserlerindeki setliste bakacak olursak mutlaka gidilmesi gereken konserdir. master of puppets'ı tekrar dinlemek isteyenler için muhteşem fırsat. bilet fiyatları henüz açıklanmamış.**
http://img180.imageshack.us/img180/8755/metontourwy0.jpg
10. hurdacı muharreme özel konsermiş, kimseyi almadılar, binlerce kişi hurdacının kapısından döndük. adam metale doymuştur, ulan muharrem...
11. tek kelimeyle mükemmel bir konserdi.

-yeterli bilgi içermediği için biraz daha açıyorum-
tam tamına 2saat34dakika süren konserdi. iki arkadaş deliler gibi eğlendik. hemen hemen bütün duymak istiyeceğiniz şarkıları çaldılar. ikinci kez fade to black çaldıklarında winampi repeat modeda unuttuğumuzu fark ettik. hemen düzeltip kaldığımız yerden devam ettik. konser arasında ki atraksiyonlar gerçekten çok güzeldi. komşunun gelmesi, ev sahibimin araması filan gerçekten çok güzel ayarlanmış. internet cafedeyiz.
12. (bkz: on grup anemi)
Alakalı olabilir!
- 9 aralik 2006 candan ercetin istanbul konseri
- 9 aralik 2006 besiktas kayserispor maci
- 9 aralik 2003 besiktas chelsea maci
- 9 aralik 2005 juventus real madrid maci
- 9 aralik 2009 dinamo kiev barcelona maci

nedir.Net