balikesirspor
1. türkiye 1 ligi tarihinin en az yenilen takımıdır...

http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/LigArsiv/ezeli.asp
2. sene '98 veya '99 idi. balikesirspor 1. lig'e çıktı çıkacak, hatta çıkmasına garanti gözüyle bakılıyor da diyebiliriz. ne oldu, nasıl oldu kimse anlamadan bir şeyler yaptılar. kısacası çıkamadı 1. lige. o yıldan sonra da adam gibi bir şeyler yapamadı benim gözümde. fenerbahçe'nin genç oyuncusu olcan adın ilk zamanlarında balıkesirspor'da oynamıştır.
3. 1.lig'e çıkmasına kesin gözüyle bakılan sezonda, sezon sonuna doğru kritik bir sarıyer maçına çıkacaktır bal-kes'imiz. o dönemde balıkesirspor'da oynayan bir futbolcunun anlattığına göre maç devre arasında * 1-0 bal-kes'in üstünlüğüyle sona erer. ancak devre arasında dönemin kulüp başkanı * soyunma odasına iner ve ortadaki masaya silahını koyar ve "sıkıyorsa şimdi sahaya çıkın da maçı kazanın" der ve daha sonra dışarı çıkar. maçı balıkesir 2-1 kaybeder.
daha sonrasında play-off maçlarına kalan balıkesirspor oradaki ilk maçını da kaybeder ve 1.lig'e çıkamaz. sonrasında da o malum düşüş başlar ve amatör kümeye kadar gider. ta ki geçen seneye kadar amatör kümede olan bal-kes şimdi artık 3. lig'de ilk sezonunu geride bıraktı.
4. yıllar sonra çıktığı 3. lig'de ilk sezon boyunca üst üste gelen yönetim hataları, ve bazı futbolcularının disiplinsiz davranışları yüzünden camianın istediği atılımı gerçekleştirememişti balıkesirspor. Öyle ki sezon boyunca 3-4 tane teknik direktör değiştirmek zorunda kalan takım istikrarsızlık abidesi olmuştu.

bu sezona da kendi sahasında bir beraberlikle başlamış olsa da sonrasında gelen iç ve dış sahadaki galibiyetler takımı zirveye ortak hale getirdi. bu hafta kendi sahamızda ligin iddialı ekiplerinden denizli bld. ile berabere kalmış olsak bile, bu sene 2. lig için daha da iddialı bir takıma sahibiz.
Alakalı olabilir!
- balikesir
- balikli porno
- baliksirti
- balikesir kizlari
- baliknefesi

nedir.Net