bbd yazarlari
1. (bkz: kendini bbd leri doldurmaya adamak)
2. yeni bir akim. artik bbd dolduran yazarlar olacak, birde bbd veren yazarlar olacak. bbd verenlerin tek gorevi, anlasildigi uzere bos bkz vermek. bbd yazarlari ise gece gunduz demeden onlari bilgiyle dolduracak. al gulum ver gulum hesabi.
3. yararlı olmaya çalışan yazardır. bbd işlemi pek kolay olmasa da bunun altından kalkınca yaptığı işin mutluluğunu yaşayan yazardır. bir de kampanya:

(bkz: boş zamanda bbd kampanyası)
4. doldurmak için tüm gününü/gecesini pc başında geçiren , sözlük için büyük katkılarda bulunan , uyku ve huzurlarından feragat eden yazarlardır. saygı duymak gerekir.
teşekkürler hepsine.

*
5. (bkz: bilinçli yazar)
6. birini doldurunca diğerleri kaldı ama diye düşünen psikopat yazar.* **
7. sözlüğe girince aklına başlık gelmemesi ve girilen entrylerin hiç birine yeni bir şeyler katmak istememen sonucunda olabilecek olay.
-buna da yazdım, şuna da yazdım, ay buna yazsam nolcak ki? v.b. gibi düşüncelerden sonra aaa niye bbd doldurmuyorum ki gibi akla çarpıcı bir fikir gelir.*
8. sınav stresinden komaya girmek üzere olan yazarın düştüğü vahim durum. bu yazarımız tam sıkıntıdan patlamak üzereyken nedir neti açar ve stresini bu yöntemle telafi etmeye çalışır. *
Alakalı olabilir!
- bbd yazarligi
- bbd evi
- bbd nin tirtmasi
- bbd sen nelere kadirsin
- bbd doldurup ferahlamak

nedir.Net