black frog
1. yüce insan,bakkal tayfası dinamosu,sahip,çekirge sıfatını bana yükleyen yüce şahsiyet,ultra esprili yüce kişilik.türkçesi siyah kurbağa.
2. neden bu niki kullanıyorum? çünkü evimde beslemeye kalktığım kurbağayı babamın sandalyeleri boyadığı siyah boyanın içine atmıştım ve kurbağa boğularak gebermişti. onun ruhunun anısına... sevgiyle kal siyah kurbaa
3. bakkalımızın özel adamı... espriyle gerçeğin arasına asla çizgi koymaz ve hep azar işitir benden ama getirdiği yiğit özgür kitabıyla gönlümü her seferinde alır. Şimdi de bangır bangır somewhere only we know tıngırdatıyor....bomba adam,seni seviyorum!!

(bkz: bakkal tayfası)
4. 'bi kendin gibi konuş bakayim!' deyince kendinden geçen, yiğit özgürmanyağı, bakkal tayfasının demirbaşlarından, ilk gördüğüm günden beri amcama acayip benzettiğim, amcam kadar sevdiğim güzel insan.
5. süper insan, şahane dost. birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız, sebepsiz yere bile güven veren bir insan. okulumuzun hiç kaybetmemeyi umduğum en nadide elemanlarından birisi. sözlüğe geldiğini görmek heyecan verici, takip edeceğim seni, bol yaz *
6. bütün bakkal tayfasını msn'de block ederek ciddi saçmalamış feci ayıp etmiş, sözlüğe ilgisiz yazar...
Alakalı olabilir!
- blackfrog
- black dog
- black rock
- black flag
- black fairy

nedir.Net