cenk mi erdem mi
1. bildiğimiz cenk ve erdemin show tvde cuma günleri 23:45'te yayınlanacak olan eğlenceliktir. beyaz showa rakip olmaya çalışacak gibi bir havası da vardır.
2. birini alana biri bedava olduğundan aslında göründüğü kadar kaotik olmayan soru öbeği.
3. (bkz: geyik)
4. dünkü programda kimin daha fazla para kazanacağına dair iddiaya girmiştir ikili. erdem para kazanmak için resim yapıp satmak, palyaço kılığında balon satmak, bulaşık yıkamak gibi işlere yönelirken cem; kavanozlara "zavallı erdem" yazılı kağıtlar yağıştırıp bağış toplamayı, para karşılığı insanları tv'ye çıkarmayı denemiştir. son saatlerde umudu tükenmişken erdem at yarışından bir buçuk indirmiştir. cenk kazanan gibi görünse de programa çıkan insanlardan aldığı paranın yarısını erdem'e vermek zorunda kalmıştır. verilen cezaya ise diyecek yoktur.
5. bugünkü bölümün iddiası 'kim daha fazla uykusuz kalcak.' bugünkü bölüm çok güzel olmuş. kesinlikle harika. daha da iyisini yaparlar umarım.*
6. her hafta programla ilgili bilgi verecek gibi duran bir internet siteleri de var: http://www.showtvnet.com/cenkerdem/index.shtml *
7. kesinlikle eğlenceli, başarılı ve kaliteli bir program. beyaz show un yapmacıklığından sıkıldık ki cenkerdem koştu imdadımıza.
8. bir odada oturup geyik yapsalar bundan on kat daha komik olacağına emin olduğum program.
9. cenk ve erdem hayranlarının hafta içi her gün 19:30 da ntv radyoda yapmış oldukları programı azımsayıp bir yenisini istemesinden kaynaklanmış olan bir cenk erdem sürprizi.''onları görerek dinlemek daha başka '' isteği doğrultusunda kıvrılan hayranları 4 şubat cuma gecesi adeta zafer sarhoşu olmuşlardı.*show tv her ne kadar ilk bölümünü söylediği saatten geç de yayımlasa onları sevenler yine de bekleyip ,telepatik kavuşum izdihamına girişmişti.beklenen an gelip çatınca saatler 24:30 olmuştu.''3 günde en çok parayı kim kazanır'' prensibiyle ile bu ikili kıyasıya yarışır.cenk her ne kadar hile yollarına baş vurduysa da bu erdemin kazanmasına engel olmamıştır.yarışmayı kaybeden cenk bayan kıyafetleriyle sokakta yürür ve o haftalık hakedilen cezayı çekmiş olur. her cuma bir rekabet,bir sonuç ve bir de ceza vardır.(giriş,gelişme,sonuç)
(bkz: cenk durmazel)
(bkz: erdem uygan)
yalnız başınıza bir adaya düşerseniz yanınıza alacağınız ilk kişi cenk mi erdem mi?...


10. geçen hafta 'kolları bağlıyken kim daha uzun süre yaşayacak' konulu bölümde epey koparmış olan program. özellikle elleri bağlıyken, maymun olup pizza yemelerinin akabinde erdem beyin "şimdi nereye gidiyoruz?kanlıca ya yoğurt yemeye mi?" demesi yerlere yatmama sebep olmuştur.
11. (bkz: garo mafyan)**
12. bu haftaki bölümünün ceza kısmında sözlük yazarlarından raindrop ile estranged'in kadıköy rıhtımda görüldüğü program.
13. muthis ikilinin muthis sovu. kurgulari harika dusunulmus. beyoglu istiklal caddesinde ki gectigimiz yilin guzeli kralice tacı muhabbetleri ile yerden yere vurmustur. *
14. show tv'nin her şeyi reytinge endeksleyen yayın politikası sonucu bu hafta yayın akışında görünmeyen program. bu programın yerine bir prens aranıyor isimli programı yayınlayacak olan show tv dünya televizyonculuk tarihinde kime hitap edeceğini bu kadar şaşıran tek kanaldır herhalde.
15. cenk ve erdemi sonunda güzel bişey yaparken gördüm ya bundan sonra herşey boş gelir bana. sonunda istedikleri gibi yol buldular.
16. iddialarda herzaman sanki gerçekten iddiaya girmediklerini hissettiren sahsiyet sahibi arkadaslar.
17. (bkz: hiçbiri)
18. yayından kaldırılmayan fakat arıtk daha geç saatlerde yayınlanan tv programı. *
19. cenkin saatlerce köprüye kelepçeyle bağlı kaldığı, erdemin palyaço kılığına girdiği iyisi program. en son yayını 02:30 a almak gibi bir saçmalık yapılan program.
20. bugün itibari ile yayından kaldırılan bir zamanların hoş programı.
21. (bkz: hayir ben)
22. star da yayinlanacagi hakkinda dedikodular dolasan program..

ayrica tabiki cenk..*
23. gelin kaynana yarışmasını yayınlamak için feda edilen güzel program.
(bkz: show tv tarzı program yapma rehberi)
Alakalı olabilir!
- cenk mi erdem mi
- cenk erdem
- cenk herdem
- cenk ve erdem
- cenk eren

nedir.Net