coco star
1. ulkerin pek guzel bir urunu.
2. çok sevdiğim ama fazla yedikçe dişlerimi ağrıtan güsel şey
3. taklit! bounty'nin yanından bile geçemez. tadsız tuzsuz bir taklit.. o kadar ..
4. küçük ve lezzetli bir çikolata..
5. korsan bounty...ama gramaj bakımından kendini frenleyemeyenler için ideal..
6. hindistan cevizini sevmediğim için uyuz olduğum ancak tüm arkadaşlarımın bayıldığı ufacık çikolata. aslında çikolata bile değil hindistan cevizinin üzerine dökülen bir parça çikolata var sadece.
7. ülker firmasının bir dondurması
8. taklit ettiği bounty'yi zamanla tad ve kalite olarak yakalamıştır bana göre. ayrıca bounty çikolatası için margarin kullanırken, coco starda kakao yağı kullanılıyor.
9. (bkz: daum) (bkz: mutu) *
10. bitter çikolatalısı da vardır.
11. (bkz: coco jambo)
12. öyle bir iki tane yenmez coco star, gidilir 10-15 tane alınır marketten sonra deli gibi yeni onların hepsi bir gecede. kanınıza işledikçe hindistan cevizi, bağımlı olursunuz deyim yerindeyse. nükseder her akşam sütlü çükolata kaplı hindistan cevizli bar hastalığınız. bu bir reklam olamaz, itiraftır olsa olsa. zaten bir çeşidi daha vardır bu hastalığın, o da bounty bağımlılığıdır ama tıbbi bir yaklaşımla tedavi edilebilir. bu iki hastalığı karşılaştırmak yanlış olur, bağımlılık yapıyorsa bu şeyler, tadlarını karşılaştırma hatasına düşmemek gerekir. tek farkları fiyatlarıdır, bu fark da daha çok para vererek ağımlısı olduğunuz şeyden* kurtulma şansınız vardır. yani bir başka bakış açısıyla paraya kıyarsanız daha umutla bağımlı olursunuz.*****
Alakalı olabilir!
- cocos adalari
- coconut
- coco
- coco cola
- cocos islands

nedir.Net