confessu
1. sabancı üniversitesinin itiraf sitesi. ilginç olan, okulda 2000 öğrenci olmasına karşılık yapılan itiraf sayısının 1000 e yaklaşmasıdır *. İtirfaların %90 ının "şurda gördüğüm siyah saçlı hede hödö seni çok seviyom" şeklinde olması ve hemen akabinde "siyah saçlıyı seven, onun sevgilisi benim lağğn" * * şeklinde itirafların gelmesi sitenin kullanım amacını gözler önüne sermektedir. moderatörlerinin okuldaki tüm dedikoduları öğrenmesine sebebiyet veren site gereksizdir ama eğlendirir. http://www.confessu.com
2. kurulduğu andan itibaren sabancılı erkek ve kızların aşk itiraflarıyla dolup taşan site. bu okulda bu kadar mı abaza varmış dedirten itiraflar girilmektedir.
3. mavi saçlı çocuk dalgasını geçildiği site ayrıca son zamanlarda alparslan, ayşegülfalan da çok popülerdir.
4. sabanci universitesi gençlerinin itiraflarını yaptığı site. güzel geyikler dönmektedir. okul dışı itiraflar da kabul edilmektedir.
5. özellikle, yazılan aşk itirafların kolpa olma durumu kuvvetle muhtemel olan site.

ne var ki, confessu da adınız geçtiği takdirde, sabancı üniversitesi kampüsü dahilinde herkes sizi merak edecek ve arayacaktır.

confessu da yazılmış bir itiraf aynen şu şekildedir:

confessu in, msn out.

ilginçtir.
6. ana sayfasındaki çizim berbat olan site.
7. 24 nisanda yeni tasarımıyla karşımıza çıkacak olan site. itiraflara ara verilmiştir.
8. sınav dönemlerinde stres atmaya birebir site
9. itiraf köşesinin yanında bir de suzin abla köşesi içeren site. gerçeği için (bkz: guzin abla). suzin abla tarafından verilen tavsiyeler ne kadar uygulanıyor bilinmez ama siteyi eğlenceli yapan unsurlardan biridir.
Alakalı olabilir!
- confessu com
- confession
- confessions
- confusesc
- confuse yus

nedir.Net