eksi sozluk « »
419. (bkz: agresifim kompleksliyim eksi sözlük yazarıyım)
418. (bkz: platonik ask)
417. (bkz: şukelasını alıp ahlakını almamak)
416. had safhada yavaşlamış sözlük. zilyon tane yeni yazarı kaldıramadı zaar.
415. haftanın en beğenilenlerine girmek ya da şukelaya boğulmak için entrynizin altına güzelcene bir edit yapıp "pisleyin ulan pisleyin. siz pisleyince sanki fikrim değişecek. gerçekler pislenir tabi, işinize gelmez. skmde bile değilsiniz olum" tarzı şeyler yazabilirsiniz. biz yufka yürekli bir milletiz, garibana el uzatmak düşene omuz vermek fıtratımızda var.
414. kadınlara karşı olan bilgilerin tekrara gözden geçirilmesini sağlayan sözlük. şöyle ki can sıkıntısından muzdarip olan ahmakislatan uzun süre sonra ekşiye bakmıştır. seçkisiz olarak kadınları itici yapan detaylar başlığına dalmıştır. okudukça "bu ne lan? bu kadar iğrençler mi?" diye sorgulamaya başlamıştır. bir iç hesaplaşma yaşamamak için uzak durmak gerekir böyle şeylerden. caanım nedir.netim etliye sütlüye karışmadan sürdürmektedir yaşamını.
413. an itibariyle

>turbanin normallesmesi

>ugruna kurban verilmesini isteyen tanri modeli

gibi bazı başlıklar görüp afalladığım "sözlük modelidir"

bu insanlar nerede yaşıyor allasen diye sormaktan alamadım kendimi.
kimisi beğenmese de sözlüğümüzün kalitesinin, farkındalığının ve zeka seviyesinin ne denli yüksek olduğunun bir kez daha farkına vardım.
412. insanları fena halde kafalayan oluşum. artık sözlüklükten çıkmış durumda. yazar alımları açıldığından beri bekleyen ve hala ne yazar olabilen ne yazarlığı reddedilen çok fazla yazar adayını barındırıyor. tek dertleri tıklama sayısı. yazar adaylarını sırayla yazar yaptıkları yalanını da hala yiyen var mıdır bilemiyorum.
411. yeni yazarlarla birlikte aşağı yönde değişen sözlük. son yazar alımlarıyla gelenler sözlüğün içine etmiş durumda. ekşi sözlükte yazar olabilmeyi rüyasında bile göremeyenler, ekşi sözlük yazarı olabilmeyi birden paris hilton kadar popüler olabilmek zannedenler yaptı bunu. yazılan entrylere bakıyorum da kesin veledin biri yazmıştır diyorum bu entryi. o kadar yani. yeni yazarların sol frameye taşıdığı başlıklar da ilginç:

(bkz: sozlukteki vatan hainleri)
(bkz: milliyetcilikten donme vatan haini)
(bkz: isminin sonuna amina koyim yazilabilecek sarkilar)
(bkz: sperm sayisi azalmasin diye salvar giyen superman)
(bkz: dananin kuyrugunun gotunu terk etmesi)
(bkz: toplumsal ereksiyon)
(bkz: moderasyon kiz yazarlari ucurmasin kampanyasi)

çoğu da yeni açılmış başlıkların. sanırım yeni gelen yazarların çoğu fason. sömürdüler güzelim sözlüğü.
410. an itibariyle uçmuş olan sitedir, database 50 bin yeni çaylağın akınını kaldıramamış olsa gerek, ie ve firefox'dan denenmemekle birlikte en azından opera'da yamulmuş durumda şuan.
409. (bkz: kedi-et meselesi)
408. 4 kasım 2007 itibari ile 50 bin kayıtlı okuru çaylak mertebesine yerleştirivermiş ve mevcut 10 bin kadar yazarı sıkıntıya sokmuş sitedir.

(ara: 4 kasım klonların saldırısı)
407. facebookun giderek artan popüleritesinin etkisi var mıdır bilinmez ama kayıtlı ookurlarını toptan çaylak yapmakla kalmayıp yeni okur olanları da doğrudan çaylak olarak atamakta olan sözlük. kan topladıkları belli. ama altıncı nesiş yazar alımı sırasında ve sonrasında yaşanların tekrarlanmaması için ne yapacakları merak konusu
406. kan toplamaya çıkmış site.(blood times)
yazar alımına nedir net de bir misiilleme yapacağa benziyor şu an..
resmi durumda facebook>eksisozluk>nedir net
ama şu şaşırtır o ayrı;
http://www.googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=eksi+sozluk&word2=nedir+net
405. bir rivayete göre kayıtlı okurlar hoop diye çaylak oluyormuş.
404. an itibariyle aldıgı mavi campusroll.com reklamıyla iyice nedir.net'e benzemis site. klon muhabbetini an itibariyle gazoz kapagıyla kapatmıstır. *
403. (bkz: bullshit)
402. çok kaliteli bir mizah anlayışına sahip sözlük.

insanı gülme krizlerine sokan başlıklara ve yazılara sahip. çünkü mizahtan çok iyi anlayan yazarları var. canım gülmek istediğinde açıyorum ve ne aratacağımı bildiğimden çok eğlenceli vakit geçiriyorum. aynısını nedir net'te, yani evimde de yapabilmek istiyorum.
401. günaşırı birilerinin evlendiği sözlük.

olan biten kısmında:
"yazarlarımızdan x ve ye evlenmişler, mutluluklar dileriz", "x ve y'nin z evlendirme dairesindeki nikahına bütün sözlük davetlidir..."

ve en son moderatör açıklaması:

"- sevgili sozluk ahalisi....

bugun kimse evlenmedi.... rahat olunuz.

not: bi de boyle deneyelim bakalim ne oluyor."
400. an itibariyle* girebildiğim okuması zevkli konuları çok hızlı değişen site herhangi birşey hakkında yorum aradığımda ilk adresim zaman zamanda oturup saatlerce gülebildiğim entrylere sahip oluşum*
399. an itibariyle erişilemeyen site*...
398. an itibariyle belki de gelmiş geçmiş en güzel theme'ine sahip oluşumdur.
397. şu anda var olmayan kutsal bilgi kaynağı. umarım kendine gelir ve eskisi(!) gibi olur her şey.
396. (bkz: ve ssg uyandı)
395. an itibariyle girilemeyen sözlük
(bkz: eksi sözlükte darbe) alakası var mı acaba
« »
Alakalı olabilir!
- eksisozluk
- eksi s ozluk
- eksisozluk com
- eksioglu
- eksi sozluk kitabi

nedir.Net