elizabethtown
1. kadrosunda orlando bloom, kirsten dunst, susan sarandon, jessica biel ve alec baldwin gibi kalabalik bir yildiz toplulugunu barindiran, imdb tarafindan da tamamlandigi bildirilmis film.
2. *
ellerindeki malzeme ile daha güzel bir film çıkarabilecekken, birbirinden kopuk sahnelerin olduğu ortalamanın pek de üstünde olmayan bir film olmuş bu. bir aralar kendimi ucuz bir before sunset kopyası içinde bulduğumu zannettim, ama durum o kadar da vahim değildi. flashback ile gösterilen "baba-oğul" sahneleri insanı duygulandırmıyor değil, ama annenin cenaze töreni sırasındaki iticiliği silkinip kendinize gelmenize neden oluyor. o sahne(ler) ne kadar başarısız olmuşsa; en sondaki "eve dönüş" bölümü, o esnada çalan şarkılar, karakterin bulunduğu mekanlar da o kadar güzel olmuş. sırf sonu için iyi ki izlemişim diyebilirim.
3. akılda kirsten dunst'ın iç ısıtan, hayranlık uyandıran gülümseyişinden başka pek de bir şey bırakmayan filmdir
4. canaze töreninde rock grubunun çıkıp şarkı söylemesi bu esnada havada asılı olan güvercinin yanarak yere düşmesi filme güzel, romantik bir hava katar. ayrıca filmde bizim esas oğlan* loser insan kızın* izlediği yolda ilerlerken kızın verdiği cdlerin içinde bulunanan şarkılarda tarifsiz zevk verir izlerken insana.
Alakalı olabilir!
- elizabeth
- elizabeth taylor
- elizabeth i
- elizabet
- elizabeth bathory

nedir.Net