gordon « »
26. ilk bakista, agzindan hicbisey cikmayacak gibi gözüküp, oturup, konusunca hiç susamadigin, sinek konusunu artik kapatmasini temenni ettigim, üstün müzik anlayisiyla insana çok sey katan, farkli bir dünya, cok farkli sahsiyet.
27. aslan aslan gel bana yaslan adamı... alternatif başlık serüvencisi... tipik anlatım bozukluğu, imla/dilbilgisi ve vurgu hatası elemanı... sağ eli şamda sol eli balda... ilim çin'de olsa gidip alacak son insan... sakın yaklaşmayın o müdamadiyen dinleniyordur...!
28. sözlüğün karizmatik ve esrarengiz yazarı.
29. müzik bilgisine hayran olduğum ve hep kendime örnek aldığım müthiş insan.
30. kelimeleri inci gibi yanyana dizerek, çok akıcı ve bilgi dolu entryler yaratan yazar. *
31. bizi "zirve yapıcam , gelin top depin" diye kandırıp tam 33 dakika yuruten yazar
(bkz: 26 mart 2005 halı saha zirvesi)
32. gaddarca faul yapar ve bundan hiç rahatsızlık duymaz.
33. yazar olduğumda karşılayıp karşılama komitesinden bihaber beni şaşırtan zat
34. röportaj yaptığı adamın adını öğrenmeyerek önüme metni öylece getiren, telefonunu buldum ama abi diyerek sinirlerimin iyice tepeme çıkmasınını sağlayan, 15 dakika içinde kiminle röportaj yaptığını bulamassa kovulacak olan adam. * * *
35. (bkz: ben gordon)
36. son zamanlarda işi gücü olmayınca kendini nedir net spor organizasyonlarına adamış gönül insanı. * *
37. ebedi dostum ezeli rakibim olan yazar.
38. bu gordonların milne olanı 8 sene türkiyede yaşayıp tek kelime öğrenmeden (ya da belli etmeden,ama tek kelime konuşmadan)
türkiyeden ayrılmıştır..
39. turnuva canavarı müthiş insan...
40. gördügüm en sabırlı,en becerikli organizatör.gelmeyenleri adreslerine kadar gidip döve döve zirveye getiren bir kere soykaya adınızı yazdırdıgınızda kacışınızın mümkün olmadıgı acımasız,tuttugunu koparan insan*
41. İyiki doğduuuun gordoooon iyiki dooooğdun gordooon iyiki doooğduuun iyiiiki doğduuun iyiki doooğduuun gordooooon!
42. (bkz: gordon milne)
43. doğum gününde hediye almayıp yerine yazarlara bir zirve hediye etmiş olan yazar. inşallah gelecek sene de doğum günü zirvesi yaparız onun için ve karşılığını veririz.
44. geçmiş doğum gününü kutladığım yazar.*
45. İyi ki doğmuş olan yazar.*
46. ben bildim bileli doğum günü kutlayan yazar...
47. zirveye gelmeyenleri tek tek ifşa eden tehlikeli yazar. valla ben soykaya da yazılmadım peşinen söyleyeyim.
48. (#703191) söylediklerini haklı buluyorum ve adaleti sağlamak için cezayı çekmek istiyorum.. zira bu cıvık muhabbetin sorumlusu benim, her ne kadar database'in aklı karışmış ve bazı entryler ortadan yokolmuşsa da, konuyu açan benim.. * fi tarihinde yaptığım bir eşekliği geçen gün tekrar yaptım ve olayda teardrop ile benim kayırılma gibi bir ihtimalim olmadığı için, gerçekten databasede bir hata oluştuğunu düşünüyor ve cezam neyse çekmek istiyorum.. yanlış bir hareketti, özellikle benim bunu tekrar yapmamam gerekiyordu ama eşeğe altın semer vursa eşek eşektir demenizi ve cezamı vermenizi istiyorum.. böylece kırılan kalpler biraz olsun kendini iyi hissedebilirler.. olay tamamen bir yanlış anlaşmadan ibarettir çünkü..
49. bana olan hayranlığını anlayışla karşılamama rağmen, bu hayranlık ve saplantıyı dozajında tutup, günde en fazla bir entry girmesini rica ediyorum.

edit: veciz don.
50. -kim gordon?
-ben gordon
-gordon
« »
Alakalı olabilir!
- gordons
- gordon s
- gordion
- gordiyon
- gordon liu

nedir.Net