guzel kizlar
1. bunlar yuzlerinde boya eksik olmayan, tirnaklari bakimli, gobegi acikta olan, gerektiginde g-string giyen, got gobek yerinde, yuzu sivilcesiz, gosterip te vermeyen kizlardir.
2. genelde kaprisli olurlar
3. saçma sapan sıfatlarla etiketlenmeye çalışılsa da kafasını çalıştırmayı tercih ettiği takdirde gayet başarılı olacak, bir de kalbini dinlemeyi tercih ettiği takdirde sevesi ve sevilesi yüksek kızlardır. diğer kızlardan tek farkları duydukları iltifat sayısındaki çokluktur.
4. ekseriye sizinle karşılaşana kadar düşünmek zorunda kalmamış olduklarından dolayı başlangıçta salak gibi gözükürler, fırsat verdiğinizde sizi istiyorlarsa eğer hızla öğrenirler.böyle kızlarla ilişkiler zor gibi gözükür ama aslında aksine böyle kızlarla sadece çıkmaya başlamak zordur, gerisi çok kolay olur. Çıkma meselesinde temel sorun szin onun "çok güzel" olması sebebi ile kendinize tam yakıştıramamanız yada cesaret edememenizdir. oysa unutulan zaten pek çok kişinin bunlardan korktuğu ve bu yüzden güzel insanların genelde yalnız olduğudur. elbette karşınızdakinin güzel olması sebebi ile hemencecik es geçilen kısmı onun insan olduğudur. oysa onlar da insan gibi davranılmak isterler günde 24 saat fetiş(mabude) muamelesi yaparsanız sizden sıkılırlar.
birlikte olunduğunda bir yandan gurur bir yandan sinir verici insan tipidir. yolda rahat yürüyemezsiniz, gözleri ile sizi sorgulamayanlar söz konusu güzel kızı soyarlar hatta ayak üstü yerler. İçlerinden bir grup "ben ne istersem onu yaparımcıdır"; bu gruba rastlayıp da sağ çıkan pek olmaz... bıraktığı arazlar yıllarca sürer.sabah uyandığınızda yanınızdaki kişinin böyle bir gruptan olmasının verdiği keyif tahmin ve tarif edilemez. "Öylesine masum.. Öylesine güzel... Öylesine sizin ama öylesine değil diyesiniz gelir" diye durumu özetleyebileceğimiz entry.
5. (bkz: yakışıklı erkekler)
6. (bkz: güzellik görecelidir)
Alakalı olabilir!
- guzel kiz
- guzel kokan kizlar
- guzeliz
- guzel yazar
- guzel izmir

nedir.Net