hakan aygun
1. kendi düşüncelerini önce karşı tezi yazıp, sonra antiteziyle çürütüp, benimsetmeye çalışan. fakat kendi yazdığı karşı tezin altında ezilecek derecede bir antitez yazan ve çelişkilerde gibi gözüken ve bütün bunlara rağmen ısrarla yazmaya devam ettiği kitabını gördüğüm insan.
2. bir aralar hukumete her aksam mesajlar yolluyordu: '.... sayin basbakanim, ...... sayin basbakanim' gibi kelimelerle son buluyordu her cumlesi. tam bir medya maymunu kendisi, kendisini sevmeme ragmen bir antipatide tasimiyor degilim. insanlara ona gulmesi gayet normal.
3. flash tv'nin anchorman i * gereksiz, faydasiz,umursamaya degmeyen daha dogru düzgün türkçe konusamadan haberleri sunmaya soyunan insan.
4. (#819514) haziran ayinda hakkinda entry girdigimden bu yana denyolugunda hiçbir degisiklik olmayan hatta (bkz: hakki devrim) beyefendi'nin televizon makinasinda genç olsam bu çocugu döverim lafina laubali bir cevap vererek biri hakki beyin çisini yaptirip yatirsin, gelsin de dövsün diyerek daha hiddetlenmeme sebep olan karsima çiktiginda bir temiz dövecegim adam.
5. menlerin en kır'ı.
6. ilk zamanlarında star tv'de gece haberlerine çıkar, "türkiye hakanını seçti, muhtar** onların olsun" gibi bir sloganla fragmanı geçerdi. tarkan filmlerinden parçalar falan*
7. kır saçlı "en kır men" Şu ara tamamen magazin ağırlıklı haberleri ile flash tv'yi 3. sıraya kadar çıkartmıştır. kendisine yeni kurulan bütün gazete ve televizyon kadrolarında rastlanır.
8. reyting ugruna ana haber bülteninden okan bayulgene laf atan insan. birgün bir kazaya kurban gidecek ama hadi hayırlısı.
Alakalı olabilir!
- hakan aykut
- hakan altun
- hakan algul
- hakan can
- hakan gunduz

nedir.Net