hakan tamar
1. kendisi radyo 5 'in eski dj lerinden olup zamanında show tv de yayınlanmakta olan 5 te 5 programını Öykü serter'den devralmıştır.
hot-tv de punkart programını hazırlayıp sunmuştur ayrıca,iyi bir insandır,güzel müzikler dinler.
2. sert görünüşünün ve tavırlarının altında onu tanıyanlar için koca bir çocuk barındıran , gülen , çok fazla güldüren , yakışıklı ; muzik zevki , kültürü ve birikimi konusunda tartışılmaz bir şekilde türkiye'nin en iyilerinden olan ; hem radyoculuk anlamında , hem muzik konusunda hemde hayata dair bana çok fazla şey öğretmiş her zaman hayranlık ve saygı duyucağım üstün insan..
şu sıralarda dream tv'de roxy muzik günleri ile alakalı bir programı sunuyor..

bir keresinde "saatler 17:00 , istanbul için hakan tamar vakti.." anonsuyla radio hot'ta ayakta insan bırakmayan kişidir ayrıca..
3. muzige olan saygisi ve muzik uzerine olan bilgisi ve zevki ile takdir ettigim bir numarali dj. kendisini takdir ediyorum ve her zaman takip ediyorum.
4. yaklasık 1 yıldır kişisel olarak tanıma fırsatı buldugum,uzun zamandır radyo ve televizyon programları yapıp kendinin bu alt tabaka müzik camiasından soyutlayıp bagımsız gruplar kesfeden,müzik adına yenilikler ortaya cıkarmak için kendinden ödün vermemeye dikkat eden ama aynı zamanda kendini bu deep alemden alı koyamayan müzik adamı.yeniliklerin tadını paylasmasıyla ünlüdür.ayrıca favori grubu olarak la royale i göstermek yerindedir.
5. rock n coke festivalinde aralarda grupları tanıtan açıklamalar yapan müzik adamı..
6. az çok tanıdığım kadarıyla hayatını müziğe adamış,yaşının getirisi olan olgunluğun yanı sıra tam tersi çocukluğunun büyük bir kısmınıda içinde bir yerlerde saklayan,şu dönem ve ilerideki müzik anlayışını değiştirmek için çok çaba harcayacak olan, çoğu şeyin farkında ve aktif olan,rockncoke da yaptığı gafıyla kalplerden silinmeyecek olan* şeker insan..takdir-e şayan müzik adamı...**
7. rock n coke da bizi gruplar hakkında aydınlatmıstı
müzik bilgesi sahsiyet...sevimli insan
ayrıca ben bilirim havalarından son derece uzaklarda dolasan
yaşıyla hiç alakası olmayan güzel karakter...***
8. bu aksam saat 11 gibi roxy de calacak olan radyo programcısı.
9. (bkz: frei tag)
10. türkiye'de yeni çıkan nm dergisinde editörlük yapmaktadır ayrıca..
11. evi nasa mı yoksa bildiğin ev mi belli olmayan müzik adamı.. ayrıcana evindeki kedilerle başı beladadır, zira mart ayında olmasak da nedense pencere açıldığında içeriyi bir erkek bir dişi olmak üzere iki kedi ziyaret etmektedir.

(bkz: çok ayıp)
12. dinamo fm'deki punkart programinin saati bir saatlik dilimden iki saatlik dilime cikartilmis insan. daha fazla muzige doyma sansimizin olmasi sevindirici.
13. dream tv'deki punkart programı sunucusu.
Alakalı olabilir!
- hakan tanfer
- hakata
- hakama
- hakan utangac
- hakan tecimer

nedir.Net