israil in turk gemisine ates acmasi
1. sabrımızı taşırmaya devam eden hareketlerden biridir. acaba daha ne kadar sabır edeceğiz.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=34080
2. http://www.zaman.com.tr/?bl=sondakika&alt=&trh=20060725&hn=316005
3. eceli gelen köpeğin durumudur.
4. tsk'nın son dönemlerdeki pasifliğini olumlu yönde değiştirmesini beklediğimiz olay. tepkisiz kalınması durumunda, kurtuluş savaşı'nı veren milletten eser kalmadığı herkes tarafından iyice anlaşılacaktır.
5. 'ilerde muhtemel gerginlik yaşayacağımız bir ülkedir türkiye' diye açıklama yapabilen israil'in, yahudi olmayan herkes aynıdır felsefesi uyarınca yaptığı eylem. mühim olan havlayan köpek değil, ona karşılk verecek olan kişilerdir. kuzey ırak' girmek için abd'den izin alamayıp, kıç üstü oturan yöneticilerimiz, bu durumada bir tepki vermez herhalde.
6. (bkz: cami duvarina isemek).
7. kendi ırkından olmayanları insan yerine koymayan zihniyetin tezahürüdür. israil'in kendinden başka dostu yoktur; diğer ülkeleri kullandığı sürece dosttur. işine yaraması biterse vurur da, saldırır da.
8. bir terör devletinden beklenilecek bir harekettir..
9. aynı şeyi türkiye yapsa binlerce özür,dış işleri bakanının gibi israil büyük elçisinin elini öpmesi ile devam edecek olan olaydır,türkiye cumhuriyet donanmasını göndererek,israile "senin sağlayacağın güvenliğe güvenim yok!" bile diyememektedir israile..
10. (bkz: allah belanizi versin)
11. aklıma direk bir yahudi atasözünü getirdi "bir türkü öldür rahat et" biraz açalım;
türk=osmanlı *
osmanlı=müslüman

velhasılı kelam genlerinde var.
12. İsrail'in abd gemisine ateş açmasından farkı olmayan durum.İsrail devletinin davranışları milliyetçi bakış açısıyla değerlendirilecekse bırakın da yıllarca pkk'ya kucak açmış suriye'yi yerle bir etsinler.dini açıdan ele alıyorsanız ben bu olayda ateist tavrı takınıp tarafsızlığımı koruyorum.İsrail'in kendini koruma içgüdüsüyşe sağa sola çatmasını haklı bulmakla birlikte,aynı gücün suriye, mısır veya filistin'in elinde olması durumunda İsrail'e aynı şekilde davranacaklarını da görebiliyorum*.Üstelik sürekli kavga etmek yerine birlikte yaşamanın yollarını arasalardı,araplar hayatlarını yahudileri ortadoğudan temizlemek üzerine inşa etmeselerdi bugünkü durum yaşanmazdı deyip köşeme çekilmeden önce 2. dünya savaşı'nda adolf hitler'e destek veren araplar'ı selamlıyorum.etrafı tamamen kendini düşman olarak gören terörist devletlerle çevrili bir ülkenin paranoya çukuruna itilmesini de kınıyorum*.
13. kabul edilemez ancak hazmederiz
14. israilin yönlendirmesi ile hergün doğu da onlarca insanımızı katleden pkk artık olağan karşılanıyor, filistinde hergün birkaç çocuk öldürülüyor, ırakta kardeşlerimiz tecavüze uğruyor ve biz bu habere şaşırabiliyoruz.

helal olsun
15. İsrailin çirkeflik konusunda sınırları çoktan aştığı göz önüne alınırsa, şaşılmadan karşılanabilecek hadise.
16. tükürüğümüzle boğulacak kadar az nüfusun koca bir ülkeye kafa tutmasıdır. köpek - cami duvarı hadisesi işte...
17. (bkz: ölümüne susamak)
(bkz: uslu dur soykırım yaptırma)
18. amerikanın üstü kapalı türkiyeyi de savaşa çekme planıdır.
19. daha neler göreceğiz bu daha işin başlangıcı. abd tüm ortadoguya aslında tüm ülkelere hükmetmek istemektedir, işte bu çerçevede bazı planlar yapıp uygulamaya koyar bu da onlardan bir tanesi.yani tutturabildiği yanına kar kalacak.**
20. ne gariptirki basında fazla ilgi gormeyen haber
Alakalı olabilir!
- israil in turk kizilay konvoyuna saldirmasi
- israil in isinlanmayi icat etmis olmasi
- israil in turkiye ucuslarini durdurmasi
- israilin ateskesi bozmasi
- israil in filistin e girmesi

nedir.Net