kari kiz muhabbeti
1. delikanlıların ağızlarından salyalar akıtarak yaptıkları konusu karı kız olan muhabbet. içinde karşı cinsten istediği ilgiyi görememiş olmanın verdiği binbir türlü duygu çerir. onda dokuz nokta dokuz, yüzde doksan dokuz nokta doksan cinsellik çağrışımlıdır. konuşanın da dinleyenin de erkek olduğu varsayılır. genellikle "ortamda kız varsa" yapılmaz. yerinde elbette bir fonsiyonu vardır (bkz: allah sahibine bağışlasın), ancak sözlükte hepimizin gözüne sokulması pek yakışıksız ve seviyesiz kaçmaktadır.
2. bu muhabbeti en çok yapanlar bu konu hakkında en az bilgisi olanlardır.* tamam karı kız muhabbeti yapmayan erkek yoktur ama seviyeli olan bunu sözlükte değil kendi erkek erkeğe ortamında yapar.
3. (bkz: yemek tarifi)
(bkz: gun)
(bkz: regl)
(bkz: barbie bebek)
*
4. *yaklaşık 2 yıl önce yapılan geniş çaplı bir ankete göre erkeklerin kendi aralarında en çok yaptığı muhabbet.
5. dört beş erkeğin bir araya geldikleri zaman konuştukları ve içerisinde egolarını tatmin ettikleri olayların anlatıldığı muhabbet türü.*
6. efendim hepinizin takdir edeceği gibi 10 erkek biraraya geldiğinde futboldan, 10 kız biraraya geldiğinde ise erkeklerden bahsederler. başlığımıza konu olan "karı kız muhabbeti" erkeklerin doğasına aykırıdır. bu toplantıların konusu muvaffakiyetlerden çok ademi muvaffakiyetlerdir. kızların kendi aralarında yaptıkları terapilerin erkekler için olanıdır. bu ortamda hiçbir zaman "siktiret hacım\kanka sana kız mı yok?" denmez, denemez, ortam müsade etmez...
7. erkeklerin fiks muhabbetidir.*. abazan muhabbetinden daha insancadır. kızların aralarında erkekleri konuşmasından farksızdır. ortam birbiriyle samimi ise, kız arkadaşlarıyla olan cinsel münasebetlerde masaya yatırılır, ancak bu öyle "siktim, çaktım" şeklinde değil gayet teknik olarak irdelenir. ortamda kızlarla ilgili bir gerginlik varsa kızlara bok atma6ya dönüşebilir, lakin bu da abazan versiyonunda farklıdır. daha samimi bir öfke taşır.
sonuç olarak kötü değildir, doğaldır, arada bir mutlaka yapılmalı. hatta eğlencesine olay abazanlığa da dönüştürülmeli. zevkli ve komik oluyor.
Alakalı olabilir!
- karizmatik
- karizmamyeterli
- kari murat
- karizmatistan
- karizma

nedir.Net