kurtlar vadisi irak »
1. kurtlar vadisi nin irak ta gececek filminin adi.
oyunculardan su an icin bilinenler, necati sasmaz, billy zane, gürkan uygun, kenan coban. kadin basrol oyuncusu olarak bergüzar korel. yani bu demek oluyorki elif i göremiyoruz filmde, gerci görmek de istemiyoruz.
2. (bkz: kurtlar vadisi amerika da) *
(bkz: kurtlar vadisi italya da)
(bkz: kurtlar vadisi venedik te)... gibi devamını beklemediğimiz versiyonlar.
3. aslında hiç de "ırak" değil, aylardır istanbul'da devam eden mafya çarpışmasında dün iki kişi daha öldürüldü. kurtlar vadisi gibi diziler oldukça bu adamların yaptıkları da yapacaklarının teminatı olacak ve gelecek nesiller de kurşunların dayanılmaz parlaklığındaki aydınlık(!)ta yerlerini alacaklardır, emin olabiliriz.
4. dizi arasında fragmanlarını görebildiğimiz kadarıyla güzel bir şeye benziyor.. dizi izleyip de onu bunu vuracak kadar zayıf karakterli olmayan herkes izleyebilir.. bir de sanki kenan imirzalıoğlu'nı gördüm fragmanda..

edit: kenan imirzalıoğlu değilmiş..
5. bu film büyük ses getirecek, eğer popülist yaklamışlarsa ve türk askerlerinin kafalarına çuval geçirilme mevzusunu abartmadan işledilerse sanıyorum ki aylarca konuşulacak ve gişede beklediğinden fazlasını bulacaktır. ayrıca çok da kaliteli çekilmiş gibi gözüküyor ...
6. polat: ben ne siyasi parti başkanıyım ne diplomat ne de askerim ben türküm ve giy şu çuvalı kafana
3 şubat 2005de sinemalarda
7. türk filmleri dalında, gişe rekorlarını alt üst etmesi beklenilen film.
8. ecnebi oyuncu: tanrı beni buraya adaleti sağlamam için gönderdi.
medar i iftihar*: benim seni gibi oğlum yok.*
9. izlenme rekorları kıran reklam arası dizinin 3 şubatta gösterime girecek olan sinema uyarlaması.

lakin ırak'ın şu anki durumu için (bkz: çakal sofrası).
10. benim senin gibi oğlum yok.
(bkz: sirk kosmak)
11. (bkz: bana ırak allaha yakın olsun)
12. kurtlar vadisi okumayı öğreniyor, kurtlar vadisi çiftlikte, kurtlar vadisi tatilde, kurtlar vadisi piknikte gibi versiyonları da prodüksiyon aşamasındadır.
13. (bkz: frankie goes to hollywood)
14. entel ve dantel kesimin yine izlemeden elestirecegi guzide yapit..
15. kurtlar vadisinin tüm yayın haklarını satın alan ırak ulusal televizyonunun yeni yayın döneminde gösterime koymayı planladığı dizinin ismi. benzer bir örneği yabancı damat yunanistan adlı dizide de görülmüş fakat yeterince ses getirmemiştir.
16. 3 şubatta gösterime girecek film hakkında son birkaç gündür perde arkasındaki maksadına dair ciddi iddialar ortaya atılıyor. bu iddialara göre abd, seyredilme oranları çok yüksek olan diziyi psikoloijk harekatı çerçevesinde değerlendirmeye karar vermiş.niyet şuymuş: türk rambosu polat alemdar ırak ta abd lilere haddini bildirecek, böylece türk halkındaki intikam arzusu tatmin edilecek, millet salonlardan rahatlamış olarak çıkacak, mesele biliçlerden silinecek.
17. (bkz: evlerden ırak)
18. efendim çok ciddi çalışıldı, çok ciddi para ve emek harcandı.. filmde tek bir kadın var. bergüzar korel. tanju korel ile hülya darcan'ın konservatuvar çıkışlı kızları..
bilemiyorum, dahası kestiremiyorum; işin maiyeti/ niteliği, maliyeti/ niceliği mevzu bahis olduğunda, bu kocaman paralara muadil sayılabilecek midir..
dilerim; kelamlar selamları karşılar. dilerim sahi iyi iş/ sıkı iş seyreder de söve söve çıkarız filmden. daha'sını ancak izleyince karalamak mümkündür; ötesi namümkümdür..

ayrıyetten; seyirci meselesinde çığır açacağı aşikardır ki, bunun açımlamasını sosyolojik ve toplumsal tavır açısından gayet olumlayabiliriz. asmalı konak filmiyle falan mukayese edilemeyecek reytingler alan bir dizi laf konusudur bu biir; bu dizinin kitlesi dilediği gibi sinemaya falan gidemeyen ev kadınları değil, istediği gibi atını oynatan sokağa aşina erkek milletidir bu ikii.. şu halde gişe rekoru; yılmaz erdoğan'ın prodüktör egosunu yer ilen yeksan edecek bir tavan sayısına ulaşacaktır zannımca. ahanda üüüç.
19. sonunu dusunen kahraman olamaz sloganıyla mafya ozentisi gencleri zehirleyecek olan film
20. bütün gazetelerde , sitelerde ve televizyon kanallarında reklamını gördüğümüz film.
21. polat alemdarın cuval olayının öcünü alacağı film...
22. -filmin sonunda herkes ölüyormuş. *
23. http://www.valleyofthewolvesiraq.com
24. şaşmaz kardeşlerin yeni bombası!! artık biri şu insancıklara dur desinde bizde kurtulalım.yoksa iyi iş yapıyoruz diye kimbilir ne kadar saçmalicaklar.ya bütün 3.dünya ülkelerinde kurtlar vadisi yaparlarsa...ozamn halimiz nice olur sanırım.insanlık adına durdurulmalılar.
25. sinemalardaki giriş fiyatları
tam 10 - öğrenci 7,5 - ülkücü 2 ytl
»
Alakalı olabilir!
- kurtlar vadisi iran
- kurtlar vadisi
- kurtlar vadisi cdsi
- kurtler vadisi
- kurtlar valisi

nedir.Net