mehmet tacettinoglu
1. skyturk ana haber spikeri ve ayrıca kanal olarak çok sevilen bir abimiz ne yazık ki bu akşam itibarı ile onu kaybetmiş bulunuyoruz trafik canavarı yüzünden
2. (bkz: unutulmayanlar)
3.(bkz: allah rahmet eylesin)
4. mehmet tacettinoğlu (1968 - 2005)

1968 doğumlu mehmet tacettinoğlu, anadolu üniversitesi ıktisadi ve ıdari bilimler fakültesi ıktisat bölümü'nden mezun olduktan sonra marmara üniversitesi ıletişim fakültesi'nde ıletişim konusunda yüksek lisans yaptı. düzgün diksiyonu ve akıcı üslubuyla kısa sürede ekranın sevilen yüzlerinden oldu. ntv, cnbc-e ve tgrt'de spikerlik dışında çeşitli gündem programlarına da imza atan tacettinoğlu, çevresinde genç televizyonculara yol açması ve destek olmasıyla tanınıyordu.

sky türk televizyonu ana haber sunucusu mehmet tacettinoğlu, ntv ve cnbc-e ailesinde sekiz yıl görev yapmıştı. ailesiyle birlikte tatilden ıstanbul'a dönen mehmet tacettinoğlu'nun kullandığı araç, uşak yakınlarında takla attı. mehmet tacettinoğlu olay yerinde hayatını kaybetti; emniyet kemerlerini takmış olan eşi ve çocuğu ise kazadan yara almadan kurtuldu.


tacettinoğlu'nun cenazesi, 16 ağustos 2005 günü ulu cami'de kılınan öğle namazının ardından, uşak yeni mezarlık'ta defnedildi..
Alakalı olabilir!
- mehmet ali nuroglu
- mehmet cetin
- mehmet gazioglu
- mehmet cerezcioglu
- mehmet eroglu

nedir.Net