nedir net « »
26. bilmenin ayıp olmayıp öğretmemenin ayıp olduğu sözlüktür,işte bildiğimiz sözlük.

ayrıca japoncası: nan desuka.net **
27. nedir.net ! Öğrenmeden önce açmadığım ve şimdi nette bulunduğum her anda açık bulunan 2. explorer pencerem.... 2. mozilla tab'ım...

nedir.net ! Çok sevdiğim çok şey paylaştığım bir asker arkadaşımın * bana kattığı ve arkasında başbaşa bıraktığı şeylerden bir tanesi... eğlenceli belki, zaman zaman sinir bozucu * * * * ama çok kısa deyişle, özel bir yer.....

nedir.net ! tarifsizdir.
28. utanmasam 24 saat online kalacagım, herşeyinden zevk aldıgım benim çok şey ögrenip çok şey ögrettigim,hayatımı birleştirdigim * ,gerçek arkadaşlar veren sanal oluşumun ismidir, eger bir miktar faydalı olabilmişsem ne mutlu bu eşek kulaklıya diyebilcegim alfabetik sırayla math, werre yalcin ,livinonmyown* ,mingus kuzu.... ,h ,auryn ,marla ,citizen ,midas * vb * kişilerine teşekkürü borç bilirim, ne diyelim allah ayırmasın, ayrıca müritlerimi toplama konusunda da yardımlarını inkar etmemeliyim, çok işe yaradı * * , cumartesi olacak zirvede eski elemanlarla hasret giderip ,yenilerini tanıma umuduyla bogan internet sitesi, evim
29. bana bilgilerimi tazeleme imkanı veren bir sözlük sürekli okuduğum başlık ve entrylerden daha çok bilgi sahibi olduğum çeşitli dostluklar kazandığım bir site . math a teşekkürler .
30. ciddi olursak eğer,ilk önce kral isminden dolayı biraz mesafeli yaklaştığım,ancak zuxxi kapandığından beri içimdeki biyerlere kaybolmuş bir zamanları, komik ve bazen trajikomik anılarımı, aklımdaki bazı bilgi kırıntılarını aktarma,başkalarından kah birşeyler öğrenmek kah gülmek kah düşünmek isteğine gem vuramayarak en sonunda girmeye karar aldığım güzel site.istediğimi aldım,halen de almaktayım.dileğim odur ki hayatımın sonuna kadar da alayım.
31. İki günde tiryakisi olduğum, evden uzakta olunca bilgisayarımın başına geçebilmek için sabırsızlanmama neden olan, zamanla ekşisözlüğe kafa tutabileceğine yürekten inandığım süper sözlük ortamı. yapanlara teşekkürler, fikir babası olan ekşisözlüğe de ayrıca teşekkürler.
32. ilim irfan sözlüktür, sevilir, sayılır..yazarları tarafından okunur.şimdilik okuru yoktur.gerekli reklamı** yapılamamıştır.***.userların sözlüğü sırf yazmak için kullandığı ama okuru olmayan, bilgi edinmek isteyen vatanaşın bilmediği ve gelip bilgi aramadığı sözlük ama çok severim o ayrı..
33. bugünlerde biraz istirahata çekildiğim, yazmaya ara vermediğim ama daha çok okuduğum, ara sıra gaza gelip dayanamayıp tek tük yazdığım sözlüktür. ekşi sözlük benzerleri arasındaki ilk göz ağrım. sağlam ortamdır.

şunu belirtmek istemeliyim ki, sözlüğümüzün turkce, anket gibi konulardaki hassas tutumu ve ilgisini takdir ediyor, emin adımlarla yürüdüğü yolda takılmadan devam etmesini diliyorum. türkçe ile ilgili gelişmelerin devamını bekliyorum.

Şunu da belirteyim, bilgisayar açılır açılmaz önce "naapıyo bu gençler bakalım, yaramazlık var mı ?" diye ilk olarak açtığım sayfa *. Çook entry kaybettik arada, çok gaza geldik. kişisel istekleri bir yana bırakırsak, eksiklikler muhakkak ki var. ama yapalım, yıkmayalım. ekşi sözlük'te, şurda burda geyik, anket yapsınlar, biz kendi şarkımıza bakalım...

nedir net, aslında biraz da kendi aramızdaki takılmaca. bu takılmaca, kimseyi tanımayarak girdiğim için benim için ilginç bir aktivite. msn'daşlara selam ederim. (bkz: livingonmyown) gelinceye kadar jedi olmak zorunda olduğum için çok uğrayamıyorum. siz tam gaz devam ! nice günde 1000 anlam'lar..

Şimdii.. ufaktan hesap yapsak.. yılda kaç gün var ? Üçyüzaltmışbeş... Çarp onu binle ? üçyüzaltmışbeşbin... hmmm. çok düşük bir sayı ! hadi bakem daha hızlı çalışın ! *
34. çok kısa bir şekilde geçmem gerekirse 4 adet pırlanta gibi insanla tanıştığım, arkadaş olduğum, gülüp eğlendiğim ve sonunda kardeş demeye kadar geldiğim mekan..* * * *..tabi bunaların dışında da çok konuştuğum, geyik çevirdiğim, dertleştiğim insanlarla tanıştım ama bu 4 kişi ayrıdır..*
teşekkürler nedir net...
teşekkürler math...
teşekkürler werre...
teşekkürler yalcin...
ve teşşekkürler ilk evimiz kral sözlük...
35. her gün yeni isimlerin katılmasının mutluluk yarattığı, dünyanın neresinde olursa olsun size özel theme'i ekrana sıkma jestinde bulunan can suyu.
36. penguenine hasta olunası, aile çay bahçesi
37. nedir.net: "gelecek vadediyor..."

kral sözlük olarak başlayan serüvenleri nedir.net ile devam ediyor. ekşi sözlük'ten sonra en derli toplu görünen site olan nedir.net başlıklarının kalitesiyle de dikkat çekiyor.

vatan gazetesi - cumartesivatan
24.04.2004
38. (bkz: ailenizin en psikopat pengueni)
39. insanın duygularını bilgisine göre ve anlatacaklarını anladığına göre açıkladığı sözlük
40. silsile...
41. gerek tasarım, gerek fonksiyonlar açısından bakıldığında ekşisözlükten iyi olan site. ayrıca#90396 nolu entryde bahsedilen hata da hala karşımıza çıkabilmektedir, yine de bunun gibi küçük bugların zamanla düzeltileceğine inandığım site.

evet, buraya üye olma nedenim belki ekşisözlüğe yazar alınmamasıydı, fakat şimdi oraya yazar alımının tekrar başlayıp da buraya ilginin azalmasından korkuyorum. zira ben 5000 küsur yazarlı bi sitede çaylak ötesi modda durmaktansa bu küçük ama entry girmesi de, okuması da zevkli sitede 800 küsuruncu yazar olmayı tercih ederim.
42. bir kişiye yapılan en güzel kıyak..
43. tasarimini begendigim nadir sitelerden
44. henüz yeni tanıştığım,uzun süre ekşi sözlüğü takip etmiş biri olarak ister istemez onunla mukayese ettiğim,uzun süredir içimde ukte kalmış olan entry girme olayını gerçekleştirmemi sağlamış faydalı oluşum.yapanları tebrik ediyoruz.
45. düşünceleri tarihe aktaran, piskoloji analizi yaptıran, tecrübe edindiren, bilgi hediye eden yazı yazdığım yer..
46. bugün tanistigim ve hemen icini doldurmaya basladigim, oldukca hos sozluk sitesi. performansi iyilestirilirse ve birden fazla sayfayi kapsayan basliklarda kac sayfa oldugunu asagi bakan ok'a tiklamaya gerek birakmadan gösterebilirse tadindan yenmez.
47. bugünlerde kendimi ait olarak hissettiğim tek yer. gelişimine belki az, ama sonuçta bir katkıda bulunuyorum. bu da her girişimde bir süre okur olarak takılmama ve gururla okumama sebep oluyor. gerçekten teşekkür ederim herkese.
48. düşündüğümden bağnaz çıkan ama direne direne iyi konsepte çıkaracağımız yer lumpenlere değer vermeden iyi bişeyler olunur bkz:ekşi akıllı adam şart her şeyi anlasın
49. tasarım olarak hoş olmuş sozluk,bilhassa theme'ler göz alıcı .
50. an itibari ile üye olduğum sözlük. diğer sözlüklere göre biraz galip gelen sözlük
« »
Alakalı olabilir!
- nedi net
- nedir net tv
- nedir net se
- nedir net sa
- nedir netli

nedir.Net