nedir net « »
51. mis gibi sözlük .. bence herkes çok şeker *
52. son değişikliklerle hız olayını aşmış sözlük. allah nazardan saklasın.*
(bkz: sözlük uçuyor)
53. private sozluk,zibidi sozluk,eksi sozluk kapışmalarında aradan sıyrılıp,sessiz sedasız kocaman bir sozluk oluşumu olan sozluk . ben * kral sozluk oluşumunuda bilirim .

(bkz: neydin ne oldun)
54. üyesi olmaktan gurur duyduğum oluşum
55. bence en iyi sözlük, henüz bozulmamış ve önü açık, aman tarih birkez daha tekerrür etmesin, biz temkinli olalım derim..
56. (#220715) ve (#220718) nolu mesajlarda görüldüğü üzere yazarlarının aynı saatte aynı şeyleri yazarak telepatik etkileşimlerini arttırmayı başarmış oluşum.
57. butun sozluklere üye oldugum halde yazmanın bana en çok zevk verdiği yer.

köyünden ayrılan insanlar için büyük şehirde yaşamak çok çok zordur. sürekli duyarsınız, köyümüz gibisi yok, abi valla akmerkezde dükkan sahibi olmaktansa köyde muhtar olmayı, burda mühendis olmaktansa köyümde sıgır gütmeyi tercih ederdim falanlar filanlar. ekşi gerçekten büyük şehir, nedir net de sakin bir kasaba.

tabi bir de şu sebebi var olayın: o kadar kalabalıgın arasında çok kıymetli fikirlerinizin kaynayıp gitmemesini istemeniz, ön plana çıkma arzunuz.

sonuç olarak: ekşi sözlük gezmek görmek için, nedir net yaşamak için en ideal sözlüktür.
58. başka bir sitenin * üyesi olmakla,üyesi olmaktan vazgeçmeyecegim sitedir. ilk göz agrım değildir *fakat gene de vazgeçilmez olmuştur. *
59. yazari oldugum icin kendimle ovundugum bilgi platformu. 15 ocaktan bu yana geldigi noktayi size su diyalogla ozetlemek isterim.
<orhan> nabun lan kevase
<knight> entry giriyom nabiim
<orhan> hangi sitede?? eksi mi
<knight> nedir net biliyormusun
<orhan> biliyom yaaa girmisk geyik maabetler vardi
<orhan> sen gormeyeli bayaa kıllanmışın
60. düşündümde o kadardır zamandır entry giriyorum nedir.net te ama bir kere bile nedir.net hakkında entry girmedim bu yuzden entry girmeliyim diye düşündüm..
türkiyenin maalesef ikinci en iyi sözlüğü fakat birincisi olmak yolunda ilerliyor...
seni seviyorum sözlük...
61. ittihatçılar olmasaydı, kemalistler belki onların düştüğü hatalara düşerlerdi. ittihatçıların hatalarını iyi tahlil ettikleri için bu denli başarılı oldular. umarım nedir.net, ekşinin hatalırını iyi tahlil eder ve boynuz kulağı geçer
62. büyük bir aile..
kalabalık olmasından kaynaklı problemler de yaşasa,
kocaman şen kahkahaları da paylaşan büyük bir aile..
kimi zaman birbirlerine teklifsiz hediyeler veren bir sürü insanın sıcak yuvası..
yakılan sobada kestane kebabı tadında içimizi de ısıtır,
yaz mevsimi öğlen sıcağında yanık tenlerin sıtmasına da gebe..

63. yazarların, hiç olmazsa adından dolayı nedir diye baktıkları, bakanı kitleyen, bakmayanı gprs serbest dolaşımda bırakan site, en iyi web sitesi veya internet domain.
64. yeni dönemin psiko güzeli.
65. - baba ben nedir nette yazar oldum!!!
- ben sana yazar olamazsin demedim , adam olamazsin dedim
66. yazarı olunduktan sonra insanın kendini ve duygularını daha iyi ifade etmesini sağlayan oluşum.
67. hep kiyaslanildigi eksi gibi olmasina cok var. daha cok insanin katilmasi ve cook bilgi girilmesi lazim. imkansiz mi? degil. avantajlari da var bu sidik yarisinda nedir net in. birincisi tasarimi kesinlikle cok daha guzel. ikincisi insanlar simdilik hic ukala degiller. ucuncusu o her basliin altina eksi de ara ve en alta eksi sozluk fikrinden turetilmistir yazacak kadar da saygili bir olusum. dorduncusu ben seviyorum.
68. "neden ekşi gibi olsun ki" dedirten oluşum. trabzonsporla da katılabiliyorsak şampiyonlar ligine, ne diye fenerbahçe'ye transfer olalım..
69. antremanlarımın loglarını aktardığım turing makinesi şeridi
70. milletin isi gucu bırakıp entry manyagı oldugundan an itibari ile yerel agda serverim disinda terminallere kapatılmıs olan domain.
71. eskiden hızıyla ve düzeniyle bütün sözlükler arasından sıyrılmayı bilmiş,hoş muhabbetleri,edebi atışmaları,entellektüel tartışmaları ve hızıyla yazarları tatmin eden,şimdi ise * gün boyunca nadiren erişilebilen,yazar sayısının çoğalmasını kaldıramamış bir sözlük. *
72. patavatsızca yazdığım bir entry nedeniyle ilişkimin sonunun gelmesinin hızlanmasına neden olmuş olan site.
olsun severim yine de...
73. nedir net?
net ağ demektir.
gibi bir konuşma da olabilir.
74. ekşi sözlüğe zamanında şöyle bir entry girmeme sebep olmuş sözlük. bakalım burda ne kadar kalacak bu entry ya da artık bunu da silerek beni kahramanlaştırmamak için silinmeyecek mi. ordan silip buraya yazıyorum,


"ne yazık ki demokratik olmayan sozluk.

anket başlıklar direk uçurulmaktaydı amma velakin bugün görüldü ki iki tane admin x ve y kişileri x y diyalogları diye bir başlık açmışlar. tabi önce anket geçen başlıkları arattırıp iki tanesini buldum ve altına bir entry girdim, sonra da entrym silindi, şöyle:

(bkz: bir anket gordum sanki)
(bkz: admin himayesinde anket yapmak)

efendim şiddetle kınıyorum. ya adam gibi anket serbest olsun ya da imamlarımız osurmasın ki biz de sözlüğün içine etmeyelim eğer ki anket kötü bişeyse. bir anket dusmani olarak auryn gelir de bu başlığa ilgiyle izliyoruz der de sonra gider benim anket başlığımı uçurursa ben bidaha bu sözlükte yazar mıyım?

ayrıca başlık bununla da kalmıyor: x ile y nin diyaloglarıymış, lafa bak... eğer yaran diyalogsa, yaran diyaloglar diye başlık açın onun altına girin. neyse...

sebep :sen bilirsin
silen : x (msg) salla gitsin | duzelt

hmm, demek oyle deyip msj attım x kişisine, neden sildin madem dedim. ve o başlık neden uçurulmuyo anket oldugu halde?
cevap: biz torpilliyiz
ben: hmmmmmmmm
x: hmm ya


ne kadar harika, orijinal bir iş yapmışlar arkadaşlar ki bunu hakediyorlar.

öncelikle zaten ekşi sozluk klonu. ayrıca altyapısı acayip berbat, burdan çok daha kötü hele hele. bugüne kadar isteyen herkes elini kolunu sallaya sallaya girebildiği için kalitesi acayip düşüktü. açılan başlığa ya bkzlı ya da tek satırlık imla hatalarıyla dolu entryler giriliyordu.

aylarca orda yazan biri olarak bu yaptığım satmak veya intikam almak, veya oraya hakaret ederek prim yapmaya çalışmak mı? tabii ki hayır, sadece gerçekleri söylüyorum, abartılmamış, su katılmamış.

(bkz: math ve yalcin diyalogları)
75. nedir net bebektir ve elimizde büyümektedir..
bizim* olduğu için de elbet şımartacak ama gerektiğinde de azarlayacağız..

math tarafından daha bir iki hafta önce bir kampanya açılmış, yaz temizliğine dair tüm yazarların fikirlerini başlık altında serbestçe beyan etmesi sağlanmış ve sonunda ortak bir kararla temizlik başlamıştır.. anket konusunda da ortak karar alınmıştır yani..

math ve yalcin diyaloglarına gelince; bahsi geçen insanlar, sözlük yazarları değil, sözlük mimarlarıdır ve nedir net bu diyaloglardan birinde şekillenmesi sayesinde bugün bizimle paylaşılmaktadır; bu duruma tolerans gösterememek anlamsızdır..

math, sürekli “ben bile yapsam sileceksin hocam” diyebilen bir insandır ki bunun en son örneği dün gece açtığı amina koyayim hotmail* başlığını silmemle görülmüştür.. aynı moderatör olduğumda ilk iş kendi başlıklarımı elemem gibi, kimse bu durumdan gocunmamalıdır..

admin ve modlar, bahsi geçen imla hatalarını, başarısız entryleri vb. düzeltilmeye çalışırken kimi yazarlar uyarı içerikli mesajları ile bize yardımcı olmaya devam edecek*, kimileri ise bu tür polemikler yaratarak zaman kaybına sebebiyet verecektir..

nedir net bebektir, emekleme dönemi bitmiştir..
ilk adımlarını huşu içinde seyrederken, bir yandan da düşüp canını yakmasın diye hepimizin gözü üzerinde olmalıdır..

başkasının çocuğunu sevmek kolaydır; kendi çocuğunu büyütmek sabır ve özveri gerektirir..

« »
Alakalı olabilir!
- nedi net
- nedir net tv
- nedir net se
- nedir net sa
- nedir netli

nedir.Net