nedir net « »
51. güncel hayattan haberinizin olması guselbir şey ve bu da nedir.net te baya var...
insanlarla iletişimin olması güsel birşey vebu da nedir.net te baya var...
kendinizin yeni birşeyler eklemeside gusel bir şey ve bu da nedir.net te var...
kısacası budur abi olay...
52. kafandakileri dökebilme, senle aynı fikirde olan kişilerin verdiği rahatlık ve huzur...
53. mis gibi sözlük .. bence herkes çok şeker *
54. son değişikliklerle hız olayını aşmış sözlük. allah nazardan saklasın.*
(bkz: sözlük uçuyor)
55. private sozluk,zibidi sozluk,eksi sozluk kapışmalarında aradan sıyrılıp,sessiz sedasız kocaman bir sozluk oluşumu olan sozluk . ben * kral sozluk oluşumunuda bilirim .

(bkz: neydin ne oldun)
56. üyesi olmaktan gurur duyduğum oluşum
57. bence en iyi sözlük, henüz bozulmamış ve önü açık, aman tarih birkez daha tekerrür etmesin, biz temkinli olalım derim..
58. (#220715) ve (#220718) nolu mesajlarda görüldüğü üzere yazarlarının aynı saatte aynı şeyleri yazarak telepatik etkileşimlerini arttırmayı başarmış oluşum.
59. butun sozluklere üye oldugum halde yazmanın bana en çok zevk verdiği yer.

köyünden ayrılan insanlar için büyük şehirde yaşamak çok çok zordur. sürekli duyarsınız, köyümüz gibisi yok, abi valla akmerkezde dükkan sahibi olmaktansa köyde muhtar olmayı, burda mühendis olmaktansa köyümde sıgır gütmeyi tercih ederdim falanlar filanlar. ekşi gerçekten büyük şehir, nedir net de sakin bir kasaba.

tabi bir de şu sebebi var olayın: o kadar kalabalıgın arasında çok kıymetli fikirlerinizin kaynayıp gitmemesini istemeniz, ön plana çıkma arzunuz.

sonuç olarak: ekşi sözlük gezmek görmek için, nedir net yaşamak için en ideal sözlüktür.
60. ekşi'nin yazar alımı da açılmasıyla beraber artık nedir.net'in bir kişilik belirlemesi gerekiyor. mesela ekşideki gibi anketlerin olmaması, artık ekşideki başlıkların taklit edilmemesi gibi.. hani isteyen gitsin orada rahat rahat yazsın hesaabı...
61. başka bir sitenin * üyesi olmakla,üyesi olmaktan vazgeçmeyecegim sitedir. ilk göz agrım değildir *fakat gene de vazgeçilmez olmuştur. *
62. yazari oldugum icin kendimle ovundugum bilgi platformu. 15 ocaktan bu yana geldigi noktayi size su diyalogla ozetlemek isterim.
<orhan> nabun lan kevase
<knight> entry giriyom nabiim
<orhan> hangi sitede?? eksi mi
<knight> nedir net biliyormusun
<orhan> biliyom yaaa girmisk geyik maabetler vardi
<orhan> sen gormeyeli bayaa kıllanmışın
63. düşündümde o kadardır zamandır entry giriyorum nedir.net te ama bir kere bile nedir.net hakkında entry girmedim bu yuzden entry girmeliyim diye düşündüm..
türkiyenin maalesef ikinci en iyi sözlüğü fakat birincisi olmak yolunda ilerliyor...
seni seviyorum sözlük...
64. ittihatçılar olmasaydı, kemalistler belki onların düştüğü hatalara düşerlerdi. ittihatçıların hatalarını iyi tahlil ettikleri için bu denli başarılı oldular. umarım nedir.net, ekşinin hatalırını iyi tahlil eder ve boynuz kulağı geçer
65. büyük bir aile..
kalabalık olmasından kaynaklı problemler de yaşasa,
kocaman şen kahkahaları da paylaşan büyük bir aile..
kimi zaman birbirlerine teklifsiz hediyeler veren bir sürü insanın sıcak yuvası..
yakılan sobada kestane kebabı tadında içimizi de ısıtır,
yaz mevsimi öğlen sıcağında yanık tenlerin sıtmasına da gebe..

66. yazarların, hiç olmazsa adından dolayı nedir diye baktıkları, bakanı kitleyen, bakmayanı gprs serbest dolaşımda bırakan site, en iyi web sitesi veya internet domain.
67. yeni dönemin psiko güzeli.
68. - baba ben nedir nette yazar oldum!!!
- ben sana yazar olamazsin demedim , adam olamazsin dedim
69. yazarı olunduktan sonra insanın kendini ve duygularını daha iyi ifade etmesini sağlayan oluşum.
70. hep kiyaslanildigi eksi gibi olmasina cok var. daha cok insanin katilmasi ve cook bilgi girilmesi lazim. imkansiz mi? degil. avantajlari da var bu sidik yarisinda nedir net in. birincisi tasarimi kesinlikle cok daha guzel. ikincisi insanlar simdilik hic ukala degiller. ucuncusu o her basliin altina eksi de ara ve en alta eksi sozluk fikrinden turetilmistir yazacak kadar da saygili bir olusum. dorduncusu ben seviyorum.
71. "neden ekşi gibi olsun ki" dedirten oluşum. trabzonsporla da katılabiliyorsak şampiyonlar ligine, ne diye fenerbahçe'ye transfer olalım..
72. antremanlarımın loglarını aktardığım turing makinesi şeridi
73. milletin isi gucu bırakıp entry manyagı oldugundan an itibari ile yerel agda serverim disinda terminallere kapatılmıs olan domain.
74. eskiden hızıyla ve düzeniyle bütün sözlükler arasından sıyrılmayı bilmiş,hoş muhabbetleri,edebi atışmaları,entellektüel tartışmaları ve hızıyla yazarları tatmin eden,şimdi ise * gün boyunca nadiren erişilebilen,yazar sayısının çoğalmasını kaldıramamış bir sözlük. *
75. patavatsızca yazdığım bir entry nedeniyle ilişkimin sonunun gelmesinin hızlanmasına neden olmuş olan site.
olsun severim yine de...
« »
Alakalı olabilir!
- nedi net
- nedir net tv
- nedir net se
- nedir net sa
- nedir netli

nedir.Net