nedir net « »
1541. sönmekte olan titrek ateşi büyütmeye uğraşırcasına sol frame'i dolu tutmaya çalışan yazarların son entry'sini 2011 yılında giren kişiler tarafından incitildiği bir ortamdır nedir net ... yine de her insanı kucaklayan ortamdır nedir net .
1540. #1414386

entryden sonra canına kıymaya kalkmış sözlüktür.

şaka bir yana bir ayda yazdığım yazıya denk gelecek bir entry yazmış count . büyük bir zevkle silecekken patron havasına büründüm ve entry entrydir, dakikalar verilip yazılmış bir yazıdır ve sözlük severlikten gelen bir serzeniştir diye düşündüm. hayatımın en olgun anlarından biri idi.bitti.

sevgili count selamını sözlük adına aldım, yine bekleriz.

1539. artık gelenekselleştirmiş olduğum, yaklaşık senede bir nedir.nete kabir ziyareti şenliklerimin sonuncusunda "ekibin yavaştan toplandığı izlenimini edindiğimiz sosyal topluluk..." entrysini görmemle kafamda soru işaretleri oluştu. kimdi bu ekip, nereye toplanıyordu, bu kafa neyin kafası ydı, en sondaki üç noktayla bizi derin düşüncelere mi sevk etmeye çalışıyorlardı, yavaştan toplanıyorlar yihuu izlenimini edinenler kimlerdi, sosyal bir topluluk olmak için gerekebilecek kıstasların en azından bir iki tanesini yerine getirebiliyor muydu bu insanlar vs. vs.


öncelikle son bir haftanın başlıklarına baktım, entryleri girenlerin nickleri şöyle idi.(eksik olabilir şsldkadg)

da killerbean
sanctimonia
murekkep baligi
trjeon
yesil vadi telliogullarinindir

anladığım kadarıyla bu topluluğun büyük bir bölümü zaten son birkaç yıldır boş nedir.nette sözlükçülük oynayan güruh, bu kimselerden başka entry giren olmadığı için zaten bunların entryleri flood gibi, spam gibi görünüyor. eskiden olsa sol framede işgal ettiğin yüzde bu seviyelerde olsa uçururlardı seni troll diye, neyse. bir tane kardeşimiz sözlüğe yeni düşmüş, 10 tane çaylaşlık entrysi girmeye çalışmış, 10 dakikada sekiz tane girip sıkılıp çıkmış. bunun dışında iki kişi kalıyor zaten, toplanmakta olduğu iddia edilen ekip bu iki kişiden oluşuyor sanırım. (selamlar sana kazandibi eğer entryyi görürsen).

yani ekip yavaştan toplanıyoru okuyunca kurumuş dudaklarımdan bir ağıt gibi dökülen "yavaş toplan da saçın başın dağılmasın" cümlesine gerek bırakmayacak bir "yavaştan"lık söz konusu. sosyal topluluk denmiş bu bambaşka zaten, manisa ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin bahçesinde gezen iki hastanın hayali arkadaşlarıyla beraber oluşturduğu yirmi otuz kişilik bir topluluk gibi mi acaba bu topluluk? yani herkes göremiyor sadece siz görüyonuz sanırsam.

yav sosyalleşmek istiyorsanız kendinize daha sosyal bir platform bulunuz ya da bulmayın burada sözlükçülük oynamaya devam. son entrysi girileli on sene olmuş güzel bir başlık var aklıma bu geliyor bu durum karşısında. (bkz: kucuk sozlukte buyuk yazar olmak)

ilk entry copy paste ediyorum

---
küçük denizde büyük balık olmak sözünden uyarlanmış mastürbasyon. kendi benliğinden, varlığından ve hayat içindeki pozisyonundan memnun olmayan insanlarda sıkça görülebilecek bir haldir. düşünün binlerce kişinin bulunduğu bir salondasınız, sesinizi kime duyuracaksınız. oysa daraltın kitleyi on kişi bırakın ortada, kitle sizindir. belirtileri şunlardır; herkes beni tanısın amacında olurlar, herkesle arasını iyi tutmaya çalışırlar, karşısına insan almamak adına geri adım atarlar.

bu ekran, yaşanamayan doyumların mastürbasyonu, yalan.
duy, gör, kulaklarının kulaklarıyla, gözlerinin gözleriyle...

gordon ·#469604 · 06 ekim 2004 02:01:50

---

şimdi küçük sözlük bile değil ya neyse, eğlenin gençler.

nedir.nete nasıl yolunu kaybedip de düştüğünü anlamadığım garip çaylak kardeş, bu son sözüm de sana olacak, (klon fake hesap olmadığını kabul edersek) olm sosyalleşmek istiyorsan yanlış geldin, herhangi bir sosyal platform buradan daha sosyal, petrol platformu, ezilenlerin sosyalist platformu vs. bile daha sosyaldir la. git dışarı çık hava al bari, insan görürsün en azından. ha yazdıklarımı kimse okumayacak zaten diyorsan blog aç abicim, foto falan ekliyosun en azından ne bileyim. bu ikisi de değilse arkadaş zoruyla falan yazıyorsun demektir, kafana silah dayamışlar demektir, büyük geçmiş olsun o zaman.


tanım da yapayım, entry bitsin. auryn falan silerdi eskiden böyle entryleri, kanser olurdu millet.

at olsa acı çekmesin diye vuracağım sözlüktür burası, hadi eyw sonra görüşürüz gene. saçma bir şeyler yazacağınız zaman unutmayın ki bir anda count gelebilir, canınızı sıkacak bir şeyler yazıp pelerinine sarınıp gidebilir, esen kalın.
1538. ekibin yavaştan toplandığı izlenimini edindiğimiz sosyal topluluk...
1537. nerde kalmıştık?
1536. #1414002

siyah paltolu casus 'tan alacağı olan sözlük.
1535. insanın diline "ne günler gördük seninle" diye başlayan zerrin özer şarkısını dolayan sözlük. ilk göz ağrım, ağrımız, nice güzel insan tanıdığımız yer 10 yıl geçmiş aradan...
1534. eğlenceli bir mekan
1533. 3 yazar, 26 okur online
da killerbean (m)
math (m)
murekkep baligi (m)

tarih düşmek gerek birçok sebepten *
1532. bir bayramda daha burada, çok insani şartlarda olmasa da yaşıyor ve herkese


iyi bayramlar diliyor. *
1531. "ah, kimselerin vakti yok
durup ince şeyleri anlamaya"

*
1530. yazdığım entrylerden daha uzun özlü sözleri olan sözlük. ne okuyacağım okumuyorum tabi.


ek i misal :

mal kaybeden bir şey kaybetmemiştir.onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir.cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmiştir....goethe

1529. arada bir çöken, göçen, başını alıp giden atarlı sözlük.
1528. #1414244

o kadar kişinin arasından beni seçmene nasıl sevindim. *
1527. yazarlarından murekkep baligi ile mesaj arkadaşı olmak istediğim güzel ve hasta sözlük. *
1526. nedir.net mesaj bölümüne girdim, hiçbirini silmemişim ama birkaç nickle ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum tabi içeriği okusam hatırlayabilirim o ayrı bazen ayrıntılar konusunda bir fil ile yarışabiliyorum. garip bir yüzleşme oldu. burada insanlar varmış ya la... *)
1525. kimselerin uğramadığı sözlük...
1524. 1 sayfada 27 başlık
ahmakislatan
hacel obasi
seni bugun gormem lazim
perfume
korkma ben varim
subat (2)
dua etmek
geceler kara tren
har (2)
uyu lan
zaman oldurmek
yazmak («)
cenesi dusmek
murekkep baligi
olum
yaram yarimdir
basliklari alt alta okumak
istanbul
fincana kahve koydum gel
biz eskiden
rear window
ben ordek deyince sen gole bak
gundelik yasam teorileri
spotify
delilik
sgdf
20 temmuz 2015 suruc katliami


çoğunu ben yazdım ama sayfayı böyle görmek çok güzel :)
1523. #1414165 gel bir damla da sen ol kampanyası başlatılası sözlük.
1522. yokuş aşağı vurdurmak kolay da yakıt yok. Önce benzini fulleyip öyle itmek gerek.
1521. soyle bir yokus asagi vurdursak buralar canlanacak gibi ama, dur bakalim...
1520. kefci2000 ve etienne 'ye sesleniyorum. gelmezseniz buraları ateşe vereceğim.
1519. buralar artık benden sorulur (bkz: ) moderatör.
1518. ilk entrymi 22 mart 2004'te girdiğim sözlük. 11 yıl olmuş. vay anasını.
1517. buraları eskiden dutluktu... geceleri kurtlar * inerdi...
« »
Alakalı olabilir!
- nedi net
- nedir net tv
- nedir net se
- nedir net sa
- nedir netli

nedir.Net