nedir net yazarlari
1. nedir net yazarları
onlarki toprakta karınca
suda balık
havada kuş kadar
çokturlar,
korkak
cesur
cahil
hakim
ve çocukturlar
ve kahreden
yazan ki onlardır,
bu sözlükte yalnız onların maceraları vardır.
onlar ki koyulup ekşinin izine
düşen sözlük sancaklarını elden yere düşürdüler
ve entryleri ortaya koyup
uykusuz kaldılar gecelerde
onlar ki hoşa basıp gülümserler,
boşa bastıklarında ise merasimsiz ağlayan
ve ana avrat küfreden ki onlardır
destanımızda yalnız onların maceraları vardır.
**
2. her kültürden zeki, çağdaş, kültürlü bi o kadar da neşeli eğlenceli sohbet edilesi insanlar topluluğu.
3. garip bir şekilde son zamanlarda bir rahatsızlık içinde olan yazarlar.. yahudiler ile bir alıp veremedikleri mi vatdır diye sormak istiyorum kendilerine.. insan insandır.. bırakın geçmişi artık yaşadığınız döneme bakın.. ileriye bakın!!! yahudilerden yemek diye söz etmek, yahudilere karşı antipatisi olmayan yazarlara "hayvan" demek sizi yüceltmez aksine kişiliğinizin ne kadar geliştiğini bize ispatlar..
4. biz.**
5. 1213 diyor an itibariyle.
6. at gözlüğü takmış, cinsel içerikli bir kaç başlık actı diye bir kişiyi asıp, kesebilecek kadar kadar sığ düşünceli** yeri geldiği zaman ilhan mansız lı evy lady reklamı adlı başlıga bütün abazanlıklarını dökebilecek kadar rahat, bir öyle bir böyle yazarlar..
bir yazar yabancı kelimelerin girişini yapar hemen nickinin başlığına "burayı zurtça sözlükle karıştıran yazar" betimlemeleri gelir.. biraz daha geniş pencerelerden bakmalarını dilediğim kişilerdir nedir net yazarları..
parmakları ışık hızıyla pis basan yazarlarıda barındırır nedir net..
canım sözlükdaşlarım,
bu sanal sözlük hepimizinse,
düşüncelerimizi, yazmak istediklerimiziı özgür bir şekilde ifade edebilmeliyiz, sözlük formatlarına uygun bir şekilde tabii ki..
sevgilerimle...
7. başlıklar halinde incelenebilecek yazarlardır**.

benim doğrum doğrudurcular;

öncelikle, kendi doğrusunu mutlak doğru kabul edip başka bir düşünceyi asla kabul etmeyen, başka bir düşünceye dayanamayan ve bu yüzden kendi doğrularını bazen saygısızca, yer yer hakaret boyutlarına vararak savunmaya çalışan yazarlar vardır nedir nette.
bunlar öyle yazarlardır ki, 'ben bu görüşte değilim*, öyleyse hemen kötülemeliyim, hatta elim değmişken bu görüşü savunanlara da hakaret etmeliyim' mantığıyla hareket eden, bazı kavramları anlayamamış ve bu kavramların içlerini kendilerince yanlış yunluş şeylerle doldurup, çarpıtarak 'bu budur, çünkü ben öyle düşünüyorum'culardır.

bu başlık silinmelidirciler;

böyle yazarlar da, belirli başlıkların silinmesinden yanadır; ki bu başlıklar genelde pek bir faydası olmasa da gülmeye eğlenmeye yarayan başlıklardır; örnek vermek gerekirse: sözlük yazarları hakkındaki söylentiler, başlıkları alt alta okumak...
bu yazarların bir görüşüne değinmek istiyorum*; mizah içerikli entrylerin* genele hitap etmesi, herkesi güldürmesi gerekir, bu başlıklardaki entrylere herkes gülmüyor*, o zaman kalksın..
peki sorarım sizlere, herkesi güldürebilecek bir espri, herkesi güldürebilecek bir kişi var mıdır yer yüzünde? mesela cem yılmaz'a, ne bileyim şahan gökbakar'a herkes mi gülmektedir? göreceli değil midir bu kavram?

**
8. an itibariyle 28 online yazar olmasına karşın * 28 dakika da bir yeni entry 28 saat te bir yeni konu açabilen topluluk.*
9. sabaha kadar duranlarla birlikte günün bu saatlerinde ikiye katlanarak sözlükteki yerlerini almaya başlayan insanlar.
10. spora ilgisiz olduklarını düşündüğüm topluluk aynı zamanda.futbul maçları,dünyada olup biten spor olayları takip edilmiyor burada, bu yüzden merak ettiğiniz bir tenis turnuvası final maçının sonucunu öğrenmek için başka yerlere başvurmanız gerekiyor.
11. (bkz: nedir net bakarları)
12. nesli koruma altına alınması gereken topluluk...
13. kendine bile ayar vermekte hiç bir sakınca görmeyen yazardır. sakınca ne kelime acımaz bile.
(bkz: g7)
#1307953
#1309167
14. hepsi carmen electra hastasıdır. erkekleri öyledir. bayanları da sanırım beyaz'a aşık. valla bakıyorum ne zaman bir yabancı bayan filan çıksa televizyona bırakıp gidiyolar. ayıp ama yaptığınız hakkaten ayıp...
Alakalı olabilir!
- nedir net yazari
- nedir net moda yazarlari
- nedir net azari
- nedir net yazar alsin
- nedir net gunduz yazarlari

nedir.Net