nick warren
1. 1991'de massive attack'in amerika turnesinde dj'lik yaptı.
daha sonra creamfields'in özü olan cream klübünde resident dj oldu.
sonra kimseler tutamadı onu, aldı yürüdü..
global underground'larda da sıkça rastlanır ismine..
2. progressive house muzigin ustalarindan ingiliz dj. gecmisinden gelecegine iyi bir yol izlemis ve suan dillere destan saheserler yaratmaktadir. ozellikle de global underground 024 cd1 tavsiye edilir siddetle. bastan sona harikuladedir ancak bir yeri vardir ki, 10. ve 27 dakikalar arasi gebertir.
3. istanbul tophane i amare'de verdiği müthiş konser bugüne kadar progressive house tarzında yapılmış en iyi ve de en yeni şarkıları içermişti. eğer bir şekilde erişebilme imkanınız var ise mutlaka dinlemenizi tavsiye edebileceğim 5 saatlik bir progressive house müzik şöleni olduğunu söyleyebilirim.
4. global underground 024 reykjavik setinde dünya çapında progressive house adına satış rekorları kırmış, sınırları zorlamıştır. albümün birçok popçununkinden daha fazla satılması oldukça şaşırtıcı olmasıyla beraber bunu destekler.
5. ve işte sevenlerinin can kulağıyla beklediği haber:
son zamanlarda bir duraklama yaşayan global underground, danny howells'ın 027 setini çıkarmasının ardından bir rahatlamaya girmişti. fakat gerek singlelarla gerekse bu son çıkardıkları setlerle her ne kadar çok başarılı da olsalar istenilen tarzdan kopmaya başladıkları hakkında eleştiriler almışlardı. danny howells bile dj mag dergisinden bir yazarın "kendini değiştirmek mi istiyorsun?" **sorusuna mağruz kalmış. bu durumdan kurtulmayı hedefleyen global underground, 024:reykjavik setinden sonra yollarını ayırdıklarını açıkladığı nick warren ile tekrar dünyayı sarsmayı hedefledikleri bir set çıkarmaya hazırlanıyor. 4 temmuz'da dünya çapında satışa sunulacak olan 028:shanghai seti tüm meraklılar arasında şimdiden büyük bir ilgiyle beklenmeye başlandı bile.*

(bkz: nick warren 028 shanghai)
Alakalı olabilir!
- nick kamen
- nick carle
- nick carter
- nicky hayden
- nickname

nedir.Net