rumble militia
1. solistleri staffi``nin bicaklanmasi sonucu türkiyeye gelememis alman grubu, grupta hakan isimli bir türk oldugu icin pek bir sempati görürdü, nazis no way diyerekten anti fasist söylemlerde bulunurlardi. *
2. simdilerde ne yaptiklari konusunda bir fikrim olmadigi, gitaristi turk olan(hakan), alman thrash grubu.
en onemli ozellikleri fasizme karsi sert duruslaridir, sert derken sadece muzikten bahsetmiyorum, kavgalarida bu konuda meshurdur hani.
3. alman-türk-yunan karması punk/thrash grubu. kimine göre punk yaparlar, kimine göre thrash yaparlar. gerçek olan, asi ve asil bir müzik yaptıklarıdır. alman dazlakları ile mücadele etmişlikleri vardır. no nazis, no promises to no one gibi şahane şarkıları vardır.
4. İçinde yunan ve almanlar olmasına rağmen türkiye'de çok tutan bir gruptu eskiden, şu ara pek sesi çıkmamakta ya da duyulmamaktadır.
5. vaktiyle izzet öz tarafından türkiye'de "decade of chaos and destruction" adlı toplama albümü yayınlanmış olan alman thrash metal topluluğu.
6. cilalı imajlar için değil nazi saldırılarına karşı çivili bilekliklerle sürü halinde dolaşan alman * anti faşist thrash metal topluluğu.

(bkz: they give you the blessing)
(bkz: decade of chaos and destruction)
(bkz: no nazis)
(bkz: no promises to no one)
Alakalı olabilir!
- rumble fish
- rumba
- rumble in the jungle
- rumbada
- rumba da rumba

nedir.Net