samuel etoo
1. barcelonanın kamerunlu forveti.
2. mallorca'da parlamış forvet.
3. (bkz: etui)
4. real madrid'in eşşeklik ederek once mallorca'ya kiraladıgı, bu sezonsa ezeli rakibi barcelona'ya verdigi cok guclu striker. bu sezon su ana dek 21 gol atıp real madrid'lilerin kafalarını ordan oraya vurmalarına sebep olmuştur.
5. real madrid'e kıl olan futbolcudur ayrıca.
6. yumuşak bilekleri, vücudunun üst tarafıyla tezat oluşturan kuvvetli bacakları, zımba gibi şutları ve muhteşem tekniğiyle şahane bir hücum oyuncusu.
7. (bkz: cabron)
8. sampiyonluk kutlamalarinda elinde mikrofonla ''pezevenk madrid sampiyonu selamla'' demis,ardindanda tum stadi ayaga kaldirmis oyuncu.
9. chelsea' den kendisine gelen büyük transfer teklifini, "para her zaman mutluluk getirmez" diyerek geri çeviren başarılı forvet.
10. barcelona'nin super forveti
11. üstdüzey yam yam futbolcu. biz arkadaşlar toplu olarak, son cl maçında attığı gole şapka çıkardık...
12. ırkçı tezahüratlara dayanamayıp bugünkü barcelona - real zaragoza maçında oyundan çıkmak istemiş fakat real zaragozalılar ve takım arkadaşları oyunda kalması için ikna etmişlerdir kendisini. maç skoru 2 - 0 barcelona lehine sonuçlanmıştır.
13. ntv spikerinin deyimiyle ırkçılığa karşı çok büyük bir adım atarak oyunu terketme cesareti göstermiş örnek futbolcudur..bu adamın neden afrikanın en iyi futbolcusu olduğu pek açık..gözlerimizi yaşarttı kendisi..
14. kendini real madridi maaf etmeye adayan, sahada durdurulamayacağını anlayan medeni * takımların taraftarlarının moral bozma yöntemlerine maruz kalan mükemmel futolcu.
15. barcelona'nın arabistan ın asya Şampiyonlar ligi şampiyonu al İttihad a an itibariyle kiraladığı futbolcu.
16. zaman gazetesi'nin dağıttığı 2005 spor ödüllerinden bir tanesini almak üzere geçtiğimiz aylarda ülkemizi ziyeret eden sempatik futbolcu.
17. 8 kasım 2008 barcelona vallodolid maçında abartmış oyuncu.
Alakalı olabilir!
- samuel
- samuel colt
- samuel johnson
- samuel beckett
- samut

nedir.Net