stefan raab
1. almanyanin en komik show adami. hergun programi vardir pro7 de. bizim cem yilmaz gibidir ama cok daha kabiliyetlidir. on parmaginda on marifet. esprileri mukemmeldir. turklerede ayri bir sempatisi vardir. turkiye dunya ucuncusu oldugunda istiklal marsini caldirmistir programda. sertabida konuk etmistir eurovision dan sonra. ama sertab bok gibi ingilizcesi ile beni cok guldurmustur.

stefan: how do you feel after wining the contest
sertab: yes, thank you, ee..what??
2. tv total'ı sunar bu adamcağız.herifin programı aşırı eğlencelidir.metallica'yı bile çıkartmayı başartmıştır tv'ye.helal olsundur...
ayrıca şenol güneş'le dalga geçmişliği vardır(mış).herr ludwig'in anlattığına göre adam bunu dünya kupasında izlemiş sonra programa çıkıp "türkler bunun saçını örnek alıyordur kesin.ben de yapmak istedim.aldi'ye gittim ama jöle kalmamıştı." diye dalga geçmiş(miş)...
ayrıca (bkz: aldi)
3. asmis bir sovmen. almanya'nin en cok izlenen programini yapmaktadir. türkleri cok sever ve o yüzden kendini türklerle ilgili espiri yaparken cok rahat hisseder. bugün beyaza katilmis, ülkemizi ne kadar sevdigi, bestesini yaptigi, almanya adina eurovizyona katilacak sarkiyi türkce'ye cevirip ezberlemesiyle tekrar göstermistir.
4. bu hafta sovunu istanbul'dan yapacaktir.
5. hafta icinde alman televizyonlarinda izlenebilecek en iyi programdir.almanya`ya az cok isinmama yardimci olmustur.2000 yilinda almanya adina eurovisiona katilmis ve 5. olmustur.bu sene ise popstar benzeri bir yarisma yapip sectigi eleman(bkz: max) almanya eurovision elemelerini kazanmistir.sarkinin( (bkz: can't wait until tonight)) söz ve müzigi kendisine aittir,kisaca süper yeteneklidir.asil meslegi kasapliktir.istanbuldan yapacagi sov bugün baslamis ve beni duygulandirmistir.ayrica programda eurovisiona katilacak sarki sertap erener ile birlikte türkce söylenmis pekte hos olmustur.(bkz: türkiyeden 12puan alma umudu)(helal olsun)
6. stefan raab neseli kisiligi ile alman televizyon talkshow ve komedi porgamlarinda yeni bir cigir acmis kisidir .
komik kisiligi zevkli muhabetti ile gencleri tv basina baglayan komedyen
7. gecen hafta programina beyaz konuk oldu. guzel bir program oldu. ben cok guldum.
Alakalı olabilir!
- stefan banach
- stefan kaufmann
- stefanel
- stefan olsdal
- stefano fiore

nedir.Net