viva show
1. logosu v!va show olan ve her pazar ataman ve burçin tarafından çeşitli ses sanatçılarının ve izleyicilerin de katılımı ile canlı olarak yayınlanan bir şifresiz cine-5 programı.
2. bir an önce entri yetiştirmemiz gereken başlıktır. zira adettir, sözlükler bir programa, dergiye filan konuk olduğu zaman, programla, dergiyle ilgili sözlükte yazılmış entriler okunur, yazılır. şahsen ben izlemedim hiç, izleyenler yazsın, rezil olmayalım programda. sunucu sorsa şimdi ne yazılmış bizim program hakkında diye ne deriz sonra, değil mi ama.
3. * süpper programdır, şifresiz olduğunu bilmiyordum, hususi bu program için dekoder almışlığım vardır yani.
4. gereksiz bir programdır.bugün ilk defa nedir net var diye birazcık seyredilmiştir *.abuk bir sunucusu vardır, adı atakan yada ataman dır;kendini komik zanneden gereksiz bir kişiliktir,boş insandır.insanlarda kendisini dövme isteği uyandırır.kadın olanı ise silik bir karakterdir,gördüğüm kadarıyla progframda tek yaptığı telefonla arayanlara renkli zarflar gösteriri..fazla seyredilmemesi gerekir insanda sinir yaratabilir *
5. televizyon tarihinde bu programdan daha kötü bir program yapılmamıştır eminim yapılmayacaktır da.*
6. nedir net yüzünden izlenip sukutu hayale uğrnamış program. o adamın nedir net ve diğer konukları kapsayan nerden buldun bunları lafı ise tarafımızca hiçte hoş karşılanmamıştır.
7. dhockanın unutamayacağı bir programdır. * *
Alakalı olabilir!
- viva
- viva la disco
- viva hate
- vivant
- vivace

nedir.Net