harley davidson and the marlboro man
1. yönetmenliğini simon wincer'ın üstlendiği 1991 yapımı filmdir. kahramanlarımız harley davidson ve marlboro'nun maceralarını anlatır.

http://www.imdb.com/title/tt0102005/ *
2. (bkz: harley davidson owners group)
3. başrollerini mickey rourke ve don johnson'ın paylaştıkları film, eğlenceli bir şeydi.
4. eski iki cocukluk arkadasin, baslarindan gecen maceraya bir sekilde mafia karisir. rant kavgasinin cozumu icin ufak sorunlari eglenceli tavirlari ile cozuyor olmalari filme hareket getiriyor.
(bkz: mickey rourke) un yuzunun son defa duzgun gorundugu filmdir ayni zamanda.
(bkz: harley davidson) sayfasinda, 'harley' mickey rourke un filmde giydigi motorcu kostumu satilmaktadir.
5. marlboro man tiplemesi, tam bir şehir kovboyu tiplemesidir. kanunun olmadığını düşünerek yaşaması, çevresindeki adaletsizliği kendi çabalarıyla düzeltmeye uğraşması ve bankalardan nefret etmesi gibi özellikleri bütün kovboylarda bulunur. izlemesi çok hoş bir filmdi, tripler, karizmalar muhteşemdi.

bu filmle ilgili bildirilmesi gereken bir mevzu da, the matrix filminin kostüm fikri, bu filmden aşırılmıştır. bankanın adamları yerlere kadar siyah pardösü giyerler ve steyr auglar ile kahramanlarımızın üzerine ateş yağdırırlar. bu tetikçilerin giyim kuşam aynı the matrix'deki insanların giyim kuşamıdır. ee, wachowski kardeşler etkilenmeden duramadıkları için, bu kıyafetleri filmlerinde kullanmışlardır.
6. (bkz: mz and samsun man)
7. montunun satin alinabilecegi adres;

http://buffalo.kijiji.com/c-For-sale-Clothes-fashion-Mickey-Rourkes-Harley-Davidson-and-The-Marlboro-Man-jacket-W0QQAdIdZ108916727
Alakalı olabilir!
- harley davidson and marlboro man
- harley davidson owners group
- harley davidson kullanan sisman adam
- harley davidson
- harley davidson cizme

nedir.Net