hasan sas »
1. galatasaray'ın 2002 dünya kupası'nda yıldızı parlayan oyuncusu. 6-0'lık fenerbahçe maçta kel kafasına yumurta isabet etmiştir ve bu nedenle "maçtaki kabaklı yumurtayı gördünüz mü?" esprilerinin kurbanı olmuştur.
2. 2002 dunya kupasinin sisirilmis en guzel balonu.
3. taraftar arasında rüzgarın oğlu diye isimlendirilen galatasaraylı futbolcu.. saçlarını bi kazıtıp bir uzatan süper futbolcudur.. bencil oynamadığı zamanlarda harika işler yapmıştır..

(bkz: uefa kupası)
(bkz: süper kupa)
(bkz: 2002 dünya kupası)
4. tam adı hasan gökhan şaş olan adanalı futbolcu...galatasaray kendisinden bu sezon çok şey bekliyor *...
5. eski açık sarı desene filmindeki konuşmalarıyla beni kopartan futbolcumuz
6. (bkz: fener şaştı kaldı)
7. (bkz: balon)
8. tipik psikopat futbolcu profili çizen bir futbolcudur. kaleyi gördüğü yerden topa vurmak dışında 8 kişinin arasına girip çıkamamak gibi özellikleri vardır...
9. (bkz: playmaker forward)
(bkz: flamboyant midfielder)
10. 4 eylul 2004 turkiye gurcistan macında kırmızı kart görerek maçın berabere bitmesine sebep olan artist.*
11. yeni çıkan saçlarıyla hava atan futbolcu*
12. 4 eylul 2004 turkiye gurcistan macinda kırmızı kart görmesi sebebiyle yarın sabah tüm yazarların üstüne çullanacağı kişi. *
13. bir spikerin maç sırasında "hasan şaş hasan şaş ,hadi şaşırt onları " demesine yol açan futbolcu.
14. her yemek öncesi ve sonrası en az 15 dakika coplanması gereken; gıcık, sinir küpü, bencil, abartılı derecede hırslı, psikopat insan. iki sezon önce beşiktaş'ın sami yende galatasaray'ın yenilmezliğine son verdiği maç sonrasında çılgınlar gibi koşarak oraya buraya saldırması galatasaraylılar hariç tüm türkiye'yi pek bir eğlendirmiş, hatta kahkahaya gark etmiştir.
15. 12 aralık 2004 galatasaray fenerbahce macının ilk yarısında kolu kırılan futbolcu.
16. şu an itibariyle gs'nin en iyi oyuncusu.acilen eski günlerine geri dönmesi gerekiyor.iyi oynarsa yenemeyecekleri takım yok.
17. 29 yaşındaki futbolcu
18. (bkz: ünlü keller)
19. dünya kupası sayesinde dünyanın neresine giderseniz gidin türkiye'den tanınan nadir futbocular arasındadir.fakat gelin görün ki şu anda türkiye'de unutulmuş,kaybolmuştur.
20. feneyasyon'un son kuybanı...
21. henüz şu ana kadar kullandığı hiçbir duran toptan herhangi bir sonuç alınamamasına rağmen,ısrarla bütün free-kick,corner atılacak ne varsa hepsinde topun başına gelip saç baş yolduran oyuncu...marek heinz duruyor orda zaten hiçbirşey yaptığı yok bırak adam bari duran top kullansın o işi iyi yapıyomuş diye bir kişi söylemezmi bu adama merak ediyorum...

ama tabi iyi taraflarını görmezden gelmek kendisine yapılmış büyük bir haksızlık olur..bugun galatasaray ın tek adam eksilten ve topu karşı kaleye en hızlı taşıyan oyuncusu da yine hasan şaş tır...2002 dunya kupası ndan sonra düşüşe geçmesinin sebeplerinden biri de kendisine gelen hiçbir teklifi adam akıllı değerlendiremeyip galatasaray ın eski gücünden bir hayli yoksun kadrosu içinde yer almasıdır...bu sezon çıkışa geçmiş gibi görünmesinin sebebi de aslında bununla dogru orantılıdır..takım biraz daha derli toplu ve hucum gucu de yuksek olunca hasan şaş ında göze batması normal tabi...artık öyle çok genç de değil heralde boşa geçirdiği yılların farkına varıp bir an önce kendine gelmesi en büyük dileğimiz...çünkü bu yönetimin başımıza bir gheorghe hagi bulacağı yok yine kaldık hasan şaş a....**
22. bülent korkmazdan sonra,hakeme sacma sapan itiraz etme geleneğini yaşatan futbolcu,tarzı şu şekildedir,ağzını iki karış açıp kafasını yan çevirerek hakemin suratının 5 cm yakına girerek konuşmaz öyle durur,hakemlerimize allah sabır versin derim ne zaman görürsem,son olarak kendi kendisine süper çalım atan futbolcudur.
23. gerçekten çok yetenekli bir futbolcudur.. lakin takımın gol atması gerektiği zamanlarda defansa kadar gelerek ısrarla top istemesi ve tüm sahayı çalımlayarak aşmaya çalışma düşüncesi çok yanlıştır.. bu zamanlarda kendi bölgesinde durması hem kendisi için hem takım için çok yararlı olacaktır.. ayrıca korner kullanmaması önemle rica olunur.. tüm kornerleri ön direkte bekleyen defans adamına nişanlamaktadır ısrarla çünkü..
24. cezasi 3 haftadan 2 haftaya indirilerek biten son zamanlarda galatasarayı sırtında tasiyan isim
25. bir sonraki galatasaray-fenerbahce kupa macında,keloglan olarak afiş olacak futbolcu
keloglan-kara prense karsi(nicholas anelka)
unutmadan doping yaptığı için yanılmıyorsam bir dönem top oynayamamış oyuncu.
»
Alakalı olabilir!
- hasan saka
- hasanpasa
- hasan basan
- hasan
- hasan esat isik

nedir.Net