hybrid theory
1. linkin park grubunun ilk albümü olup en beğenilen albümü olmuştur..
2. ing. "melez teorisi" anlamına gelen ifade.
3. (bkz: linkin park)ın 12 şarkılık olmasına rağmen 5 single çıkararak bir rekoru kırdığını düşündüğüm** oldukça kaliteli bir albüm.
4. linkin parkın ilk albümü olan, çok güzel ve de sevdiğim bir albüm. en güzel şarkılar için;
(bkz: pushing me away) ve (bkz: forgotten)
5. (bkz: hybrid)
6. meteorayi yanında sönük bırakmıştır zanımca.
7. linkin parkın ilk albumu teasdufen 2001 yılında alıp ezberlediğim, kliplerini de ilk kezmcmden izlediğim linkin parkın debut albumu.
8. meteora'dan çok daha güzel, her şarkısı neredeyse single olarak çıkarılmış şahane linkin park albümü.
9. 1990 - 1991 yılları arasında mike ve brad ile birlikte çalışmalarına başlıyorlar ve linkin park grubu yavaş yavaş ortaya çıkıyor. daha sonra joe, rob ve en sonunda phoenix’in gruba katılımıyla ilk hallerini almaya başlıyorlar. vokalist arayışlarında, ilerki dönemde şarkı sözlerinin yazımında da öne çıkacak olan chaster ile karşılaşıyorlar. bu arada phoneix büyük bir hata yapıyor ve gruptan ayrılıyor. Çıkan ilk albümleri olan "hybrid theory" 8 milyon satıyor ve albümde phoenix adı geçmiyordu. kim istemezdi ki 8 milyon satan bir albümde baterist başlığının karşısında adını görmek...

1996 yılından beri 20’nin üzerinde şarkı hazırlamışlardı. Çıkartacakları albüm için en iyi 12 parçayı seçtiler. bu seçim sırasında bazı parçaların isimleri de değişti. Örneğin "one step closer" önceden "plaster" adını taşıyordu. derken albümün ismi de belirlendi: "hybrid theory" grubun müziklerini tanımlıyordu bu isim... underground piyasada grubun adı "hybrid theory" olmuş, sokaktaki insan bu müziğe hayran kalmıştı. bu ikisi albümün isminin "hybrid theory" olması için yeterli idi.
Alakalı olabilir!
- hybrid
- hybridized
- hybrid cult
- hybrid device
- hybris

nedir.Net