istanbul nalbur ustu zirvesi
1. beylikdüzünde yapılacak zirvedir. kardeşler nalburiyenini üst katında terasta ucuz bira içip, kalitesiz muhabbet yapılacak, denyoluk eylenecektir. ama biz gene kalfiye yazarlarımıza bir pusula gönderecegiz onlar gelince secde edecegiz ... * * *
2. basitlik ve eziklik akan zirve. davet usulüyle yapılacaktır. zirveye gelen yazarımsılar aşağılıklarından bahsedecektir, en aşağılık olana bira ısmarlanacaktır. her türlü avamlık serbesttir. aradaki derin uçurum iyice görülebilsin diye görüntüler kameraya çekilecek ve sözlükte yayınlanacaktır. ayrıca kendilerini kalburüstülere rakip gören bu yazarımsılar zirveyi kalburüstü zirvesiyle aynı gün yapacaktır. en basit yazarımsılar davetiye beklesinler, darılmaca kıskanmaca yok*.
3. zirve esnasında enselere bol miktarda saplaklar atılacak, tek el diz hizasında vücutlar eğik bir şekilde diğer bir yazara yaklaşılıp ağızdan öpücük sesine benzer bir efekt yapılarak kasıklara doğru hareketlenilecek, gamze özçelik mi gülben ergen mi tartışmaları yapılacak, ilerleyen saatlerde "neden avamız" konulu panel düzenlenecektir.programdan yana sıkıntısı olmayan tüm yazarlara açıktır.
4. dikkatli olunması gereken zirve. belediyeden veya turizm bakanlığından izni olmayan kamuya açık yerlerde alkollü içecekleri tüketilmesi ve gece saat 11'den sonra yüksek seste müzik dinlenmesi yasalara aykırı hareketler topluluğudur.
Alakalı olabilir!
- istanbul kalburustu zirvesi
- istanbul sualti muzesi
- istanbul hatirasi
- istanbul adliyesi
- istanbul da zirve isteriz

nedir.Net